Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az albán pékségek tényleg...

Az albán pékségek tényleg olyan mocskosak, és silány összetevőkből dolgoznak?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 pékség van a közelben, egymással szemben. Hallottam a rengeteg rémhírt az albán pékségekről, ezért gondoltam nem támogatom őket, és a másik, hagyományos magyar pékségből fogok vásárolni.

Én nem sok pékárut eszek, de néha megkívánom a kakaós csigát, lekváros levelet. Vettem a magyar pékségben, de az olyan okádék volt, hogy kidobtam. Nem vagyok finnyás, minden sz art megeszek, és soha nem dobok ki ételt, de ez ehetetlen volt. Viszont az albánéké finom, ma leteszteltem. Amúgy a zsömléjük, kenyerük is jó.


Nektek mi a személyes tapasztalatotok?


2019. okt. 25. 20:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Biztos van olyan albán pékség, ami koszos meg gáz, de a magyarokat sem kell félteni. A “nem jelentik be a dolgozóikat”, na ezen meg felnevettem, mert szüleimnek könyvelőcége van, tudnának mesélni honfitársaink trükközéseiről holnaputánig 😂

Ugyanolyan általános lejáratókampány ez, mint amikor rászálltak a török meg kínai kajáldákra, hogy patkány, sőt emberhúst szolgálnak fel meg hogy a kínai ruhaboltokban elrabolnak a próbafülkékből, és eladják a szerveidet.

2019. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

" A “nem jelentik be a dolgozóikat”, na ezen meg felnevettem, mert szüleimnek könyvelőcége van, tudnának mesélni honfitársaink trükközéseiről holnaputánig"


Én meg az olyanokról tudnék órákig mesélni, akik az ismerőseik ismerőseik által kitalált mesékről zengenek ódákat :)


Valószínű tudod mi a helyzet, a vasárnapi ebédnél meghallottál fél füllel 1-2 mondatot, és most azt hiszed, több tapasztalatod van, mint nekünk, akik ebben dolgozunk. No persze kislány, itt hétvége, látszik

2019. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem te ne szólj bele az én életembe, mert fingod nincs róla. Nem vagyok kislány sem, iskolába sem járok már, és nem, nem a vasárnapi ebédnél hallottam infókat, hanem egyrészt gyakran besegítettem a munkába, ügyfelekkel tartottam kapcsolatot, másrészt - bármilyen hihetetlen ez neked - BESZÉLGETTEM meg beszélgetek is a szüleimmel a munkájukról, mert érdekelt, miért fő a fejük a kedves ügyfelek miatt :))) jé, ilyen is létezik!

Attól még, hogy toporzékolsz, és mocskolsz egy számodra ismeretlen embert, a magyarok trükközése, adócsalása nagyon is létező jelenség marad. Ha te ezzel még nem találkoztál, akkor vagy tényleg csupa becsületes emberrel hozott össze a sors (ha ez a helyzet, örülj neki, de ettől még nincs jogod megkérdőjelezni a szavaimat), vagy egyszerűen hazudsz.

2019. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#19

nem volt időm írni, de köszi, pislogtam, tényleg. küldhetsz még :) (18 vagyok)

2019. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
43%

"magyarok trükközése, adócsalása nagyon is létező jelenség marad."


Felesleges hisztozni kislány, senki sem beszélt erről, attól, hogy te a témát és a válaszokat sem tudod értelmezni, nem más lesz a h.lye, hanem te. De még mindig ott tartasz, hogy más által mesélt pletykákkal példálózol olyannak, aki elég régóta a szakmába dolgozik

2019. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem lejáratás. Alacsony minőségű okádék édes tészta az egyetlen amit csinálnak, ehhez a leggagyibb feltéteket (lekvárok stb) használják. A lisztbe mindenféle adalékot, lisztkezelőt tesznek.. tiszta mű már az egész, hosszú távon nagyon egészségtelen... nem beszélve pl arról, hogy egyszer másnapra penészes lett a kifli amit náluk vettem, lehet az alapanyag sem volt túl jó minőségű

A helyekről meg annyit, hogy az eladótér egységesen ugyanúgy néz ki, jó a megvilágítás, tisztaságot áraszt, de ami amögött van.. hát azt nem akarná senki szívesen látni. nézzetek csak nébih videókat, van bőven "csótányos" pékség stb. Ezek mind azok az albánok.

Ja meg meg lehet nézni, átlagban egy hétnél tovább nem dolgozik senki ilyen helyen, be nem jelentik, fizetni alig fizetik ki..

2020. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

az utolsónak igaza van, a főnököm járt villanyszerelés miatt az az albán pékségünkben, és mondta, h rohadt nagy mocsok volt.


sajnos a magyarok igénytelenségét és tájékozatlanságát mutatja ez is, h megeszik a szemetet, amit azok csinálnak.

talán az sem véletlen, hogy az utcán alig látni normálisan kinéző sportos embert, csak alaktalan dagadtat felpuffadt arccal.

2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!