Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a helyzet most a boltokban?...

Mi a helyzet most a boltokban? Ki miket tapasztal? Még mindig üresen állnak a polcok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Dehogyis

Mom Park Sparban minden van, Müllerben szintén minden, Dm is töltik.

Lidl is teljesen fel volt töltve.

2020. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk minden van (Pest megye) egyedül a gríz fogyott el, de délután 3-kor mentem a boltba. Ma reggelre már biztos az is volt.

Nagyobb gondom, hogy fodrászhoz kell mennem, mert dolgozni járok és elvárás a kulturált megjelenés, én meg úgy nézek már ki mint egy ősember.

2020. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
71%

Szolnok.

Napok óta csak a nagyobb áruházban van készlet(ez is kevesebb mint eddig,nyilván a külföldi termékek elmaradása miatt).

Húsárú szegényes és drága,zöldséggel gyümölccsel ugyanez.

2020. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is van minden, Penny Spar CBA, mindenhol töltik vissza folyamatosan a készletet. Gyümölcsök, friss péksütik stb.
2020. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Angyalföld

Utolso vagyok 😀

2020. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben az egyik sparban, több mint 1 hete nincs olaj, liszt, cukor, búzadara, őrölt bors. A húspult mikor én mentem mindig ki volt fosztva. Nem tudom ma töltötték-e?

De az a bolt, amúgy is egy nyomorék, hol ez, hol az nincs.

2020. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhet még :)
2020. márc. 19. 12:53
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Hetek óta lehetetlen hozzájutni liszthez, tésztához, rizshez, hüvelyesekhez, ecethez, olajhoz és wc papírhoz. Szappan fogyóban, de azért van. Konzervek tök jól feltöltve.

(Pest megye)

2020. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

XXII. kerület: reggel a Lidl-ben minden volt, tudtam venni többféle húst hétvégére, és szinte minden mást is. Még fagyasztott zöldborsót is, amit kb. egy hete keresek...


Spar: szintén, még lisztet is kaptam, ami napok óta hiánycik volt.


Aldi: konzervek ritkásabban, napraforgóolaj nem volt (de délutánra ígértek), de pl. vörösbabkonzerv hegyekben állt...

2020. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Sparban voltam kétszer mostanában. A húspult mind a kétszer ki volt fosztva, maximum bélszínt meg lazacot tudtam volna venni. Egyik alkalommal liszt még volt, másodjára már az sem. Búzadara sem volt. A többi nagyjából rendben volt, szóval az túlzás hogy üresen állna a legtöbb polc.
2020. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!