Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a helyzet most a boltokban?...

Mi a helyzet most a boltokban? Ki miket tapasztal? Még mindig üresen állnak a polcok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 09:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Szombat óta nem tudok húst és lisztet venni...
2020. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%

#8 vagyok

Ja igen, a húspult is teljesen üres hetek óta, elfelejtettem említeni mert az minket nem érint, de elég durva látvány.

2020. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Rizst múlt héten sem láttam, ma sem.

Tésztából ma volt úgy-ahogy, de sokkal kevesebb és kisebb választékban, mint máskor (múlt héten alig volt).

Az élesztő vágyálom lett volna múlt héten is, ma is.

Májkrémkonzervet a múlt héten még kaptam, ma már nem.

Amúgy nagy általánosságban nem éreztem, hogy különösebben "le lenne rabolva".

(Pesti agglomeráció, hipermarket)

2020. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Reggel még van minden, de dél felé már se kenyér, se hús.

(Pest, Spar)

2020. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Békásmegyer: Tegnap voltam Sparban és kis Tescoban, én mindent kaptam, mert csak azt vettem, amit máskor is szoktam egy héten egyszer, de elég sok terméknél láttam üres polcokat. Úgy tűnt, hogy sokan tanácstalanul tévelyegtek a boltban, szerintem fogalmuk sem volt, mit vegyenek..:)

Én célirányosan mentem, az viszont igaz, hogy macskaalmot kb. háromszor drágábban vettem, mint ha elmentem volna Kalászra az A betűs üzletbe, de eszemben sem volt azért feleslegesen utazgatni. Kínai boltban is voltam, mert kimaradt a folyékony szappan, na az ott is alig volt már.

2020. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

én ma voltam boltban (Győrben), Lidlben és Intersparban

liszt és élesztő sehol nem volt, a Lidl-ben krumpli meg olaj se

húst is alig lehet kapni, a húspult szinte teljesen üres, de a csomagolt termékeknél is nagyon szegényes a választék (csirke egyáltalán nem volt)

tészta meg rizs volt mindenhol, de a szokásosnál kisebb választékban és a mirelitekből is eléggé le volt fosztva az a rész, ahol a kész, már csak ki kell sütni termékek vannak

viszont fagyasztott zöldség, -gyümölcs, hal és ilyesmik tele voltak

a bolt többi része is teljesen fel volt töltve, ezen a pár élelmiszeren kívül nem is látszott a nagy vásárlási láz


ja és meglepően kevesen voltak, rosszabbra számítottam

ezelőtt legutóbb múlthét csütörtökön mentem boltba, akkor még lehetett kapni itt mindent

2020. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, azt kifelejtettem, hogy egyik botban sem voltak sokan, inkább kevesebben is szokásosnál.
2020. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este Auchan (Debrecen) üres volt a húspult. Ma reggel 9 körül már fel volt töltve, be tudtam vásárolni.

Pékárú, kenyerek is roskadozó pulttal. És DOMESTOS is! Aciósan. Amiről a sparban azt mondták, már nem is lesz. Szerencsére kevesen is voltak, de hatalmas is az áruház.

Mondjuk én csak húst vettem, meg öblítőt.

Müllerben is volt minden, amiért mentem, de a Müller szombat elmaradt, mondjuk én azt sem tudtam, hogy ma lett volna, csak a bejáratnál volt kiragasztva, hogy nincs.

Na, itt is volt minden, sampon, fogkrém, mosogatószer, tönkölyliszt, tele a polcok. És itt is kevesen voltunk.

Jövő héten még biztos nem, de lehet 2 hétig sem megyek újra. Ez a cél, hogy minél ritkábban kelljen kimozdulni, azt is csak élelmiszer miatt.

4 fős család, 2 mindig éhes kamasz fiú, kaja kell non-stop. :D

2020. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én Pécsről tudok nyilatkozni, ott is főleg az Árkád Intersparról. Most már van minden, reggel tudtam venni csirkecombokat, meg májat. De ennek ellenére egymás hegyén-hátán az emberek, a pénztárnál se nagyon tartják be a megfelelő távolságot, valamint még mindig túl sok az idős :(
2020. márc. 21. 14:24
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden van de élesztôt nem kaptam

Debrecen ...

2020. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!