Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco online rendelést...

A Tesco online rendelést bármennyiszer lehet módosítani?

Figyelt kérdés
1 hét múlva jön egy korábbi Tesco rendelésem, viszont már most látom, hogy módosulni fog a rendelésem tartalma, mert pár terméknél azt írja, hogy ki fog kerülni a listáról. Most módosítottam a listát és pár dolgot hozzáadtam még. Ezt később megtehetem még, vagy nem lehet így napi szinten módosítgatni?

2020. márc. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ezt a mailben írja is, amit kaptál, előző nap X óráig bármikor módosíthatod.

2020. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kiszállítás előtti estéig (de valóban a mailben benne van, hogy meddig) módosíthatod.

Pár éve, mikor még még nem volt autónk, viszonylag rendszeresen rendeltünk. Volt, hogy lefoglaltunk egy idősávot pár termékkel, ami hirtelen eszünkbe jutott, és közben még pakolgattunk hozzá. Mondjuk nem tudom, most van-e bármi plusz megkötés, de az emailben leírták.

2020. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen azt írták, hogy legkésőbb meddig lehet módosítani, csak az nem volt egyértelmű nekem, hogy egyszeri módosítást lehet, vagy többször is.
2020. márc. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!