Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik oldalt képviselitek az...

Melyik oldalt képviselitek az automata kasszákat illetően?

Figyelt kérdés
könnyítésnek érzitek és szívesebben használjátok mint a hagyományost, vagy felesleges macerának tartjátok, és úgy veszitek mint más munkáját végezni, ha lehet kerülitek?
2021. máj. 4. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
azt sem tudom, hogy mirol van szo! ... en 'hasitasi' korosztaly vagyok ... keszpenz tesokam, keszpenz!
2021. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha van választásom akkor csak azt használom.
2021. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Hasznos.

Pl.soha nem èrtem, hogy miért jobb beállni a hosszú sorba a kasszánál, akár egy üveg vízzel. Miközben üres az automata kassza és fél perc alatt vègzel. Én mindig odamegyek, kb.röhögve pillanatok alatt kint vagyok a boltból, míg a többi vásárló vár a sorban.

2021. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Metionin ***** válasza:
93%
Én szeretem mert olyan tempóban pakolhatok el ahogy akarok és mindig sokkal gyorsabban kerülök sorra mint a hagyományosnál.
2021. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%
En szeretem, nyilvan sokkal jobb mint a bena hagyomanyos.
2021. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem használni, bár ahová járok, ott az ehhez álló sor sem szokott rövidebb lenni a többinél.
2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs is olyan ember aki a hagyomanyos, embermeghajtasu kasszat szereti jobban, mert miert?...
2021. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Addig szívesen használom, míg nem nekem kell beütögetnem a termék nevét és mennyiségét (Tesco), vagy nem kell szórakozni azzal, hogy percenként hívok segítséget, mert engedély kell ehhez-ahhoz, vagy csak CNT-s a holmik fele (szintén Tesco). Ha előre tudom, hogy ilyesmi várható, inkább beállok a hagyományos kasszákhoz.
2021. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Egyertelműen az automata kasszák.

Nem vagyok kíváncsi az eladók unott fejére, bénázására, panaszkodására, "pletyizésére".

2021. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
az automata kasszát szoktam választani, mert egyszerű és gyors. kivéve ha pl. olyan pékárút veszek amin nincs vonalkód és nem tudom a nevét.
2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!