Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik oldalt képviselitek az...

Melyik oldalt képviselitek az automata kasszákat illetően?

Figyelt kérdés
könnyítésnek érzitek és szívesebben használjátok mint a hagyományost, vagy felesleges macerának tartjátok, és úgy veszitek mint más munkáját végezni, ha lehet kerülitek?
2021. máj. 4. 14:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, sokkal gyorsabb, mint ha a hosszú sorba kéne beállnom, és a kasszás csippantaná le.
2021. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Metionin!


Ezért szeretem én is. Rögtön pakolom a cuccot a szatyorba és nem a pénztárnál kell vacakolni, közben másokat feltartani....Meg látom is rögtön a z összeget is, hogy hol tartok és az akciókra is felhívja a figyelmet a rendszer, ha pl 1+1 akció vagy valami hasonlo van. 16. voltam.

2021. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi hozzászólásra: igen, Pécsett a Makay úti Tescoban van ilyen "lecsippantós" kütyü, hasznos dolog. A többi pécsi Tescot nem tudom, mert oda nem járok.

Az eredeti kérdésre válaszolva: az automata kassza szerintem hasznos dolog, addig, amíg nincs tele a kosaram olyan termékkel, ahol

- kell a pénztáros jóváhagyása

- el kell távolítani róla az áruvédelmi eszközt

- nem kell hosszú perceket töltenem azzal, hogy a kiválasztott pékárut kikeressem a kassza könyvtárából (és sokszor egyáltalán nem logikus, hogy mit hol találok)

2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés cuccot veszek (általában így van), akkor jobban szeretek odaállni. A nagybevásárlásnál inkább ráhagyom a kasszásokra.
2021. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Oda állok, ahol kisebb a sor.
2021. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Változó, ha sietek vagy pl nem veszek nagyon sok dolgot, akkor szeretem az az önfizetőset, ha sok dolgot veszek vagy épp nincs nagy tömeg, akkor megyek a sima pénztárhoz.
2021. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hol, a sparrban pl használhatatlan, ha akár 1 db sárgacímkés cuccot is veszel - teszkós pl tök normális
2021. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... a spar szinte használhatatlan. Sárgacímke, mérős árú, alkoholok... mind problémás. Arról nem is beszélve ha nem érzékeli az árút pl lehúzod a fűszert de súlyban nem jelenik meg a túloldalon már hibakód. Amikor pakolsz be nem rakhatod rá a taskád a kimeneteli részre, mert "váratlan árucikk a pulton".


Tescoban ritkán vásárolok, és ott is fenntartással használtam az önkiszolgáló kasszát, de az nagyon normálisan van megtervezve.

2021. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Az önkiszolgálót választom, így gyorsabban végzek és nem kell szóba állnom senkivel. Akkora nagybevásárlásokat nem szoktam csapni, hogy megérje a szalagra pakolni, mert nem egy helyen veszek meg mindent, ami kell.
2021. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, hogy nem hajt a tatár, nincs kapkodás, én speciel rohadt lassan haladok egy ilyennél, annak ellenére, hogy voltam tescos pénztáros is. Az zavar, hogy olyan elcseszetten hányják össze, hogy nincs levegő körülöttük.
2021. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!