Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik oldalt képviselitek az...

Melyik oldalt képviselitek az automata kasszákat illetően?

Figyelt kérdés
könnyítésnek érzitek és szívesebben használjátok mint a hagyományost, vagy felesleges macerának tartjátok, és úgy veszitek mint más munkáját végezni, ha lehet kerülitek?
2021. máj. 4. 14:17
1 2 3
 11/30 Tepfal ***** válasza:
100%
8-assal értek egyet. Ha olyan dolgokat veszek, amiket csak le kell húzni, akkor sokkal jobb az önkiszolgáló, viszont ha veszel sokféle pékárut, amit egyesével be kell ütni, ruhákat, amikről le kell szedetni a mágnest, 18+-os termékek, amikhez engedély kell, akkor egyszerűbb a kassza.
2021. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
#10-es: van róluk kép :D
2021. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár aprósággért megyek be, akkor egyértelműen automata kassza. Ha nagybevásárlást csinálok, akkor szoktam a rendes pénztárhoz állni, de igazság szerint leginkább azért, mert ehhez már túl limitált az automata kassza melletti kis mérleg amire pakolni kell.
2021. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire az automatát választom, nekem kényelmesebb a saját tempómban haladni és a sor is rövidebb. Fizetni amúgy is mindig bankkártyával szoktam.

Olyankor választom a hagyományos kasszát, ha pl ruhafélét veszek vagy van valami kedvezmény kuponom, ami miatt úgyis a dolgozó segítségére lesz szükségem.

2021. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
nem is emlékszem mikor használtam utoljára hagyományos kasszát
2021. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élünk, nálunk az automata kasszához kezi scanner tartozik, vagy egy mobil app. Azzal lehúzod a cuccot amikor leveszed a polcról, beteszed a táskába és már mehetsz is a kasszához fizetni. Alkalomszerűen kontrol van, ilyenkor felvillan a monitoron hohy várnod kell, amíg egy kasszás jön ellenőrizni. Sokkal gyorsabb mint a sima kassza. Ahova járok vásárolni 9 automata kassza van, egy sima és egy pinpassos. A simánál áll mindig a leghosszabb sor....
2021. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Metionin ***** válasza:
100%
16. Ilyen itt a tescoban van, én is szeretem mert nem kell kipakolni a kosárból a kasszánál.
2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Tepfal ***** válasza:
37%
#17: ilyen vagy Magyarországon? Hol?
2021. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Metionin ***** válasza:
100%
18. pl. Debrecen nagy Tesco. Ahol bemegyünk, vannak ilyen szkennelő izék, le kell húzni a supershop kártyát és attól egy "felébred", azt kiveszed és viszed magaddal, lecsippantasz mindent amit leveszel a polcról és az önműködő kasszánál már csak egy QR kódot kell lecsippantani és fizetni.
2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
#18, a pécsi ismerősök is említették, hogy van ilyen az ottani Tescóban. A sógornőm szereti nagyon ezt a rendszert, mert az idős anyukájának is ő vásárol, és így kényelmesen el tudja különíteni a két bevásárlást.
2021. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!