Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyivel zárás elott nem...

Mennyivel zárás elott nem illik már menni a boltba?

Figyelt kérdés
21kor zar a egy kistesco itt nalunk, tegnap 20 30ra ertem oda munka utan, de mar csak 1 kocsi volt a parkoloban, ezert nem akartam bemenni, szerintetek bemehettem volna még?
2021. okt. 2. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Simán. Pár perccel zaras előtt nem kellene mar.
2021. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy illik bemenni, hogy zárás idejére ki tudj jönni.
2021. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Még 20:58kor is bemehetsz, hiszen hivatalosan 9-ig van nyitva, utána bezár a vásárlók előtt, de zárás stb. még van.


Szép is lenne, ha én már háromnegyed 4-kor elkezdenék pakolni, mert 4-kor vége a munkaidőmnek, hozzám már ne jöjjön senki.

2021. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Illik úgy menni, hogy zárásra a kasszánál is végez, semmi több. Fél órával korábban még simán jó lettél volna.
2021. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen.


De mondjuk 10-20 perccel zárás előtt sok helyen már nem nagyon néznek jó szemmel az eladók. Vendéglátásban a legtöbb helyen úgy van, ha nem végzel zárás után időben az egész épület és környéke feltakarításával, akkor tovább bent kell maradnod dolgozni.

2021. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

3!


Tévedés. A zárás azt jelenti, le kell zarniuk a kasszat adott idopontban. Ha beengedik Juliskat 2 perccel zaras előtt andalogni, akkor nem tudnak időben zárni. Tescoban pl be se enged a biztonsági őr.

2021. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Amíg beengednek addig jó vagy. Ha mégis kellemetlen nekik, akkor az ő bajuk, zárják be inkább az ajtót.
2021. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Hányszor volt amikor diák voltam, hogy 22:00 zárásból nyáron 22:30 lett. Diák voltam tehát lexartam. Ott volt a robogó és hazamentem. De volt olyan is, amikor már untam a banánt 22:00 volt télen és akkor nem tudtam robogózni. El kellett érjem a 22:27es utolsó buszt. Kasszazárás öltözés, és spuri. Az öreg meg hepciáskodott. Kikaptam a kezéből a cuccot, ment a visszárus kosárba és szevasz, majd holnap.
2021. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Én megkérdezem, hogy beszaladhatok-e még gyorsan, nyilván az lesz a válasz hogy igen de ha muszáj bemennem legalább érzékeltetem hogy tudom hogy tré és sietek.
2021. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
6-os, szerinted a hármas prolit érdekeli bármi ilyesmi? Az ilyen simán bemegy két perccel zárás előtt, és még neki áll feljebb, hogy esetleg a boltot be szeretnék zárni, hiszen ő még andalogni szeretne a chipsek és energiaitalok között.
2021. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!