Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyivel zárás elott nem...

Mennyivel zárás elott nem illik már menni a boltba?

Figyelt kérdés
21kor zar a egy kistesco itt nalunk, tegnap 20 30ra ertem oda munka utan, de mar csak 1 kocsi volt a parkoloban, ezert nem akartam bemenni, szerintetek bemehettem volna még?
2021. okt. 2. 17:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mindegy igazabol majd maskor jobban sietek es ha 8 10re odaerek akkor biztos nincs baj belole, de ezt mar neccesnek ereztem.
2021. okt. 2. 18:25
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél órával zárás előtt egyáltalán nem necces. Hidd el hogy nem te lettél volna az utolsó vásárló.
2021. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Szerintem ha pár dologért mész be, csak valamiért beszaladsz, és tudod, hogy kész leszel pár perc alatt, akkor akár 10 perccel előtte is bemehetsz. Viszont 10 perccel a zárás előtt ne menj be akkor, ha nagybevásárlást tervezel. Amúgy nálam már volt olyan, hogy nagyon siettem boltba, és hétvége miatt korán, 1-kor bezárt, és kb. 6-7 perccel előtte mentem be. Pár perc volt csak, végeztem is még zárás előtt, de kellemetlennek éreztem, hogy olyan későn mentem be, ezért mondtam is a pénztárosnak, hogy elnézést, hogy így a legvégén esek be. Erre mondta, hogy ne aggódjak, van aki még később szokott bemenni. Szóval na... azért szerintem ha teheti az ember ne az utolsó percekben essen be a boltba, én azt már nagyon kellemetlennek érzem igazából. Viszont fél órával előtte simán okés vagy.
2021. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13-as válaszadóval teljesen egyetértek.

Amúgy helyfüggő, volt már olyan hely(mondjuk ez ritkább), ahová bementem, ha szemmel gyilkolni lehetne, akkor megölt volna az eladó...

Fél óra szerintem teljesen okés, viszont zárás előtt 5 perccel én is megkérdezném, hogy bemehetek-e, és a kasszánál elnézést kérnék, hogy ilyen későn mentem be.

2021. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
8, ezért büntet pl a vpop, nav.
2021. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
kérdező, nem vendéglátásban dolgozol? ott hallani ilyeneket hogy hivatalos zárás előtt egy órával már morognak ha bemegy valaki :D boltnál én még nem mentem nagyon későn, de valami megütötte egyszer a fülemet a kisvárosunk egyik kisebb coop abc-jében, épp azt mondta elfelé valakinek az egyik eladó hogy "hivatalosan 5ig vagyunk nyitva, de ha nincs vásárló korábban szoktunk zárni" (?) ezt nem nagyon tudtam hova tenni hisz viszonylag központi részen van és tuti hogy a 4-es munkavégzős vásárlók kihúzzák simán 5ig a vásárolgatást
2021. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
utolsó vagyok, most elbizonytalanodtam és gyorsan ránéztem, hát este hat az az öt, rosszul írtam. de szerintem még akkor is mennek sokan, 5 után
2021. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Elvileg, hogy zárásra végezz a fizetéssel. Amikor egy olyan boltban dolgoztam ami 10-ig nyitva volt, mi 21:55-kor felmostunk, leszamoltam a kasszát, es reménykedtünk hogy senki nem jon be. Igy 22:03-kor mar csippantottam be a riasztót. Ha valaki bejott, legtöbbször sietett, igy nem szivattak meg sokszor.
2021. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Nagy multinál bármeddig.
2021. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
30 perccel még nyugodtan, de 15 perccel zárás előtt már ne menj be hülyeségért, csak ha élet-halál múlik ezen, pl. kotont veszel a pénztári részlegből.
2021. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!