Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Pennyben miért bunkó,...

A Pennyben miért bunkó, faragatlan a pénztárosok többsége? Ott ez felvételi követelmény?

Figyelt kérdés

Állok a sorban és megdöbbenek hogyan beszélnek a vevők többségével. És a normális vevőkről beszélek.

Nekem is beszóltak már pl. mert 4 karton sört veszek és miért nem pakolom ki az összeset a szallagra mi van ha mellette valamit kilopok, meg miért mondom meg hogy hány db zsemle van a zacskóban, majd ő megszámolja...



2021. okt. 8. 21:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
Annyi pénzért ilyen munkaerőt lehet kapni.
2021. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Fordítva. Oda a legalacsonyabb a felvételi követelmény a nyugatiak közül, így ott az köt ki, aki nemhogy az Aldi-Lidl párosba, de még a Spar, Tescoba se elég jó.
2021. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
Én meg már azt hittem, a Spar a legalja (pénztárosok és eladók terén nézve).
2021. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Én is észrevettem de mivle olcsó bolt sokat jarok oda. Nem barátkozni akarok hanem vásárolni kibirom azt a pár percet.
2021. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Mindegyik boltban vannak bunkók meg normálisak.
2021. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk azt sem értem, te miért csodálkozol rajta, hogy megkér, pakolj ki minden árut vagy hogy majd ő megszámolja a zsemléket. Ez a munkája. Pont azért, amit más írt, mert sokan próbálnak így lopni.


El tudom képzelni, hogy már a f*szuk kiva, mikor egy nap az ötvenedik embernek kell elmondani, hogy pakolja fel a sorra az árut, amit megvett.

2021. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Figyi!

Ha veszek 4 karton sört akkor miért kell mind a 4 kartonnal kirakni? És miért csak a Pennyben? A többi boltban miért is nem?


És ha pl a Lidlben azt mondom a kasszásnak hogy 8 zsemle van a zacskóban akkor nem b*sz le és szól be hanem megköszöni.

2021. okt. 9. 17:43
 18/37 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert mint itt valaki leírta, baromi sokan próbálnak azzal trükközni, hogy termékeket dugnak a karton mögé, meg kevesebb pékárut mondanak be, mint amit vettek.


Ha a Pennyben nekik azt mondja a főnök, hogy ki kell rakatni a terméket meg át kell számolni, akkor ezt kell csinálniuk és kész.


Mit nem bírsz ezen felfogni?

2021. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
70%

"Ha veszek 4 karton sört akkor miért kell mind a 4 kartonnal kirakni?"

Mert ha egyet teszel ki és 4-et üt be, akkor azért figyelmeztetést kap, adott esetben pénzlevonása lesz, mert az ottani szabályok szerint minden egyes tételt külön kell lehúznia, akkor is, ha látható, hogy mind ugyanaz. Emellett az "élelmes" vevők egy része megpróbál a benn maradt kartonok mögé/közé eldugni valami kisebb, de drágább valamit, hogy ne kelljen fizetnie. Ez meg a pénztárosnak hiányként jelenik meg a nap végén, amit szintén levonnak a fizetéséböl.


Mivel NEKI OTT ezek szerint KELL kasszázni, ezért ha nem akar ráfizetni, akkor kénytelen ehhez ragaszkodni.

A Pennyben más szabályok vannak, mint a Lidlben, erről nem tehet szerencsétlen!

2021. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem itt nem azzal van a kérdezőnek elsősorban problémája, hogy ki kell tenni 4 sört a szalagra, meg hogy nem hiszi el bemondásra a pénztáros, hogy hány zsemle van a zacskóban, hanem hogy bunkó módon közli.

Én nagyon szívesen kipakolom neki a szalagra a világ összes karton sörét is, meg felőlem megszámolhatja, hogy a 2 zsemle az tényleg 2 zsemle-e, de ne úgy vakkantson nekem mint a kutyának.


Amúgy szerintem nem a Pennyvel van összességében a baj, hanem a konkrét bolttal, amiről szó van. Én már mindenhol találkoztam bunkóval és normális kasszással is.

2021. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!