Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Pennyben miért bunkó,...

A Pennyben miért bunkó, faragatlan a pénztárosok többsége? Ott ez felvételi követelmény?

Figyelt kérdés

Állok a sorban és megdöbbenek hogyan beszélnek a vevők többségével. És a normális vevőkről beszélek.

Nekem is beszóltak már pl. mert 4 karton sört veszek és miért nem pakolom ki az összeset a szallagra mi van ha mellette valamit kilopok, meg miért mondom meg hogy hány db zsemle van a zacskóban, majd ő megszámolja...



2021. okt. 8. 21:08
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, ezzel van a fő problémám. Meg azzal hogy a vezetőség a becsületes vevők ugráltatásával akarja a lopásvédelmet megoldani.


Igazad van, azonban tapasztalatom alapján magasan a Penny vezet a bunkó pénztárosok számában

2021. okt. 10. 16:10
 22/37 anonim ***** válasza:
84%

#9 Neked legalább "érdemben" válaszoltak.

Beírtam a Szentendrei úti Auchanban a vásárlók könyvébe, hogy ahogy sok más áruházban, a pékárut ott is célszerű lenne a kiválasztáskor felcímkézni, ne a pénztárban kelljen kikeresni a megfelelő kódot. Azt a választ kaptam, hogy sajnálják, hogy kellemetlenség ért, legközelebb forduljak a vevőszolgálathoz.

A DM-nek küldtem egy e-mailt, hogy bizonyos infót nem kaptam meg a pénztárnál. Azt válaszolták, hogy forduljak a pénztároshoz, majd ő válaszol.

Egyik esetben sem olvasták el, amit írtam, csak copy/paste-tel elintéztek.

A Váci úti Tesco egyáltalán nem válaszolt több levelemre.

2021. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
18%
Talan a becsuletes vevokre ki van irva,hogy o egy becsuletes vevo, nem kell miatta aggodni? Jezusom, nagyon buta vagy.
2021. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ki nem derül, hogy nem becsületes, addig becsületesként kell kezelni.

Mit szólnál hozzá, ha a buszról leszállítana az ellenőr, és csak lent tudnád megmutatni az érvényes jegyed v. bérleted?

Egyébként nem kell HELYBŐL bunkónak lenni.

2021. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
65%
úgy tudom a Penny szopatós mert mindenkinek mindent kell csinálnia. persze felosztják nagyjából, de mióta látok pár új arcot a miénkben mostanában, sorra állnak a sorokban a kipakolatlan raklapok, hatalmas sorok, szerintem nincs elég ember és túl vannak hajtva. itt próbálnak illedelmesek lenni, főleg az öregek, de néha látszik nem egy emberen hogy nem a semmiért fizetik őket, tényleg meg kell dolgozniuk
2021. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
#26 Ezt a munkáltatóval kell rendezni, nem a vevőn kell "leverni".
2021. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%
Én viszonylag csendes vagyok de reklamálni mindig jól tudok. Ha mindenki alkalommal, amikor valaki bunkó velem kinyitnám a számat, akkor bizony heti 4-5 óra rámenne a vásárlásra.. Nekünk ismerősök dolgoznak a pennyben, úgyhogy talán 1-2 eladót tudok mondani, aki sajnos rettenetesen flegma és kibeszél, hogy mit vásárolsz. Sosem pakolunk fel semmiből 5-öt, mert azt mondják úgyis becsipogna kifele, másrészt pedig van biztonsági őrük is. A Tesco nálunk szintén ilyen. Van egy idősebb hölgy, aki rendszerint megnézi milyen alkoholt vagy ételt veszek, húzza a száját és még megjegyzést is tesz, hogy milyen drágán.. Hozzátenném, hogy nem dohányzom, nem drogozok, havonta ki tudom fizetni azt az 5 cidert amit megiszok. De igaza van a kérdezőnek, sokszor ok nélkül a vásárokon vezetik le a haragukat. De szerintem ez nem csak a Penny.. Az egyetlen, ahol még nem találkoztam ilyennel az az Aldi. Ezért sem bánnám, ha több önkiszolgáló lenne, mert akkor megspórolnánk egymásnak 1-1 szájhuzogatást.
2021. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%
Mifelénk normálisak a pénztárosok mindenhol. A lidlben van ez a szórom a terméket kasszázás de direkt nem kapkodom, csak szórja, amíg el nem pakolok normàl tempóban, nem fizetem ki. Tehát úgy is megvár.
2021. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%
#28 "ez a szórom a terméket kasszázás" még mindig jobb, mint a bénázás.
2021. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
nekem most meglátta hogy veszem a kannást, majd a pletykát is szórja ismerősi körben hogy iszok
2021. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!