Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban miért, nem elvárás...

Tescoban miért, nem elvárás ez a pénztárostól?

Figyelt kérdés
ma vagyok a Tescoba jön egy dolgozó kérdezem hol van egy bizonyos termék. azt mondja ő nem tudja menyjek információhoz mert ő pénztáros. de ha ott dolgozik nem kel tudnia tényleg? jó ez így a cégnek?
jan. 21. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolt..


https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolt..


Ezeket is Te kérdezted? Amúgy az ottani válaszok ehhez a kérdéshez is passzolnak, így itt felesleges bármit is túlragozni.

jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 Az utolsó mondatod fölösleges.
jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Függetlenül attól, mit kell tudnia a pénztárosnak és mi nem elvárás, tény, hogy a tescósok nem a vevőbarátságukról híresek.
jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná? Dolgoztam nagyobb drogériában, mire a saját részlegemen "mindent" megtanultam az is hónapokba telt. Mire kb az egész boltot kiismertem az meg évekbe, pedig messze nem egy Tesco szintű üzletről volt szó. És óriási a fluktuáció mindenhol a kereskedelemben, simán lehet hogy valaki olyantól kérsz segítséget aki 3 hete van ott és azt sem tudja merre van arccal. Kasszásoknál pláne, nagyobb boltokban ők ki sem mennek nagyon a vevőtérbe.
jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vevőszolgálat. A pénztárosnak ezer a dolga, ő nem computer.
jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy falusi COOP ban igen de TESCO ban mégis mit gondolsz, robot az az ember? Fejben nem tarthat 1 millió terméket, amit meg meg tud nézni, az korlátolt.
jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!