Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megint lehet kapni Coca Cola...

Fastresponse kérdése:

Megint lehet kapni Coca Cola Vaníliát nálunk a Tescoban meg a kis közértben is. Elvileg betiltották, mert mérgező akkor most miért lehet megint forgalomban már nem az? Vettem egyet de nem olyan mint a régi nagyon rossz lett.

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 10:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam nem tiltották be csak vissza hívták. ELNÉZÉST
2013. jún. 23. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal csak azért nem lehetett kapni, mert limited volt. Valamelyik szomszédos országban mindig lehetett kapni azóta is időről időre, ott is csak limitált ideig. :)

Amúgy meg ha valami miatt be is tiltották, akkor gondolom változtattak az összetételén, azért lett más.

2013. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nem tiltották be csak limitált volt! De most már újra hoznak be külföldről! Szerintem ugyan olyan mint régen volt, finom! Nem mindenhol kapni csak pár helyen! Persze BP-en több helyen, de Tescoba, meg Sparban én még nem láttam, nem hallottam róla, hogy lehet kapni újra ott!
2013. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!