Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy ember (akár felnőtt, akár gyerek) egy boltban (pl. :Tesco) beleeszik/beleiszik valamibe, de utána kifizeti?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nem kell magyarázni, biztosan sokan találkoztatok már ezzel a jelenséggel.

#fizetés #gyerek #bolt #lopás #ivás #evés #beleeszik #boltban evés
2017. jún. 9. 16:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%

Nem aggódom a szupermarketek anyagi biztonságáról.

A kérdés egyébként sem erről szólt.


Ők többszörösen bebiztosítják önmagukat.

A milliós reklámjaikat is a vevőkkel fizettetik meg.

Így nem kapok sírógörcsöt miattuk.


Ennél sokmilliószor egyszerűbb a kérdés.

Nem kellene túlexponálni.


Nem erről van szó, ne ködösítsünk - rétes nyújtás szindróma?

Nem érdekes.

2017. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Undorító szokás.
2017. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Üdítőbe már kortyoltam bele, szerintem semmi gond nincs vele egész addig, amíg kifizeti az ember a kasszánál.


De azt sosem fogom megérteni, aki tömi az arcába a krémest, a túró rudit meg a kakaóscsigát menet közben. Eleve nem eszem a boltban, mert morzsáz, koszol, kiverik a kezemből, stb...


Esetleg egy kisgyereket tudok elképzelni kivételnek, amikor üvölt, mert azzal rohadtul zavarja a többi vásárlót, akkor inkább szopogasson egy kiflicsücsköt.

2017. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezzel a gyerek hozzá szokik ahhoz, hogy vásárlás közben a pofájába tömnek valamit, és onnantól kezdve elvárja.

Nekem súlyos vérszegénységem van, még sem iszok bele abba, amit még nem fizettem ki, hiába vagyok rosszul. De megértem azokat, akik egy 90Ft-os ásvány vizet felbontanak. Ha viszont egy drága üdítőt, az már pofátlanság, rosszul lét ide vagy oda.

Tudom magamról hogy könnyen rosszul leszek és elájulhatok, ezért ha hosszabb útra megyek, mindig viszek magammal vizet, amit bemutatok a vásárlás előtt. Ennyi.

2017. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha kifizeted a kasszánál akkor tok mindegy, hogy 48 ftos ásványvíz vagy 300 ftos energiaital. Ha még nem fizette ki mind a kettő lopás.
2017. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
96%

A vicc az egészben az, hogy minden nagyobb áruházban van belső kassza: frissen sülteket, gombócos fagylaltot, hot dogot, üdítőt ott lehet venni, és akár azonnal, az áruházban elfogyasztani. Szóval a "jaj hát ebbe a nagy melegbe megszomjaztam/hosszú vásárlás alatt megéheztem" nem lehet kifogás.

A kisebb boltokat meg pár perc alatt meg lehet járni, aki annyi idő alatt ájulásig szomjazik, az eleve kiszáradva ment be az áruházba.

2017. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Trevor. ***** válasza:
100%
Múltkor Tescoban a söröknél láttam egy kibontottat, kézbefogva érződött a súlyán, hogy hiányzik belőle. És tényleg léteznek ilyen emberek.
2017. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
39%
nekem gyors az emésztésem. megeszem majd késöbb odaszarom a pultra s kimegyek. nem kell fizetnem se mert ez igy nem lopás.
2017. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
94%
Ma is a Tescoban egyik sorban egy csaj iszogatja a Spriteot, másik sorban valami teljesen jól öltözött emberek lekapták egy vodka kupakját, és azt szagolgatták, nem tudom, végül megvették-e, de ez már sok volt így egy napra.
2017. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Régen amikor gyerek voltam és a Tescóban még árulták azt a hosszú sajtosrudat ami fele olyan hosszú volt mint én, és még jó meleg, gyerekként beleettem.


Most nem csinálnék ilyet. Sem vízzel sem más termékkel.

2017. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!