Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol éri meg a legjobban...

Hol éri meg a legjobban bevásárolni?

Figyelt kérdés
Tesco, Auchan, Lidl, Aldi jöhetnek szóba.
2018. febr. 18. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Tesco-ban biztos, hogy nem. Még a dolgozói kártyámmal is otthagytam sokszor a gatyámat is.


Nekem a Lidl vált be a legjobban. Jó minőségű termékeket árulnak, relatíve kedvező áron.

2018. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Tesco kivételével én mindháromba betérnék. De, megmondom őszintén sparos, pennys vagyok.
2018. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidl a legjobb ár-érték arányban.
2018. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lidl a kedvencem.
2018. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az Aldit kevéssé ismerem, jártam ott, de a LIDL közelebb van és nekem jobb.

Techno, Auchan, ezekben több minden van, mint a LIDL-ben, nekem mindkettő jó, általában Tescóba megyek, mert az van közelebb, illetve az esik jobban útba. Nem akármi jó ott, de amikre én fókuszálok, azokat megéri ott vennem. Sajttal vigyázok ott, de ha egy ismert márkát akcióznak, az nekem OK.

Az Auchan nagy hodály, emiatt is inkább a Tesco (az is az, de mégis. főleg, hogy vannak kisebb Tescók), de annak is megvannak a saját pozitív pontjai...


Szerintem ezt mindenki maga tudja eldönteni, nagyon számít, hogy miket vesz az ember egy boltban. Én jobbára zölséget, magvakat és kávét, némi sajtot... De tejterméket általában LIDL-ben vagy Pennyben veszek.

2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindhàrom
2018. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha budapesti vagy, akkor a Vámház krt-i Nagycsarnokban hús, zöldség stb., minden egyébhez a Lidl.

Nekem ez így nagyon bevált.

2018. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
2018. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ahol épp akciósak, amik kellenek itthonra.

Egyébként Auchanban vannak a legjobb árak. Kár, hogy Pécsen nincs :(

2018. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tescoba csak a tisztíszószereket/tusfürdőket vesszük meg, utána spuri egy húsáruházba, majd zöldség/gyümölcs a Lidl.


Tescoban húst nem vennék.Ha nem akarunk kocsikázgatni, akkor a Lidlbe vesszük meg a húsokat.

Egyébként a Tescot ki is raknám az országból, olyan sz.r és ócska.

Az se százas, aki ott vásárol...De kinek mi vált be.

2018. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!