Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek nem fog letolni...

Szerintetek nem fog letolni ezért a pénztáros?

Figyelt kérdés

Szépen összegyült egy csomó 5,10 forintos érmém,mert az utóbbi napokban szinte mindenhol aprókat adtak vissza,nem fér bele a pénztárcám érmés részébe és nem akarom külön zacskóba tenni,meg zsebembe,pakolgatni össze vissza,úgy is el kell költeni. Annyira nem olyan sok,hogy postára menjek beváltani.


Ha elmegyek pl. holnap a spárba és veszek egy 220 forintos tejet meg egy 80 forintos ásványvizet,szerintetek nyugodtan fizessek az 5,10 forintosokkal vagy inkább ne? Ti hogy csinálnátok?

Nem fog letolni ezért a pénztáros?


Csak azért kérdezem,mert volt már máskor,hogy nem örültek a csupa aprónak,de az is,bajha egy 200 forintos dolgot 5 ezressel fizettem,mert akkor meg azt tették szóvá,hogy nincs kisebb.

Sőt,mikor egyszer buszon buszjegyet vettem a sofőrtől és nagyon apróval fizettem a jegy árát,még azt mondta,hogy "ezt még visszakapod".


Szóval szerintetek fizessek holnap szerintetek nyugodtan a sok 5,10 forintossal vagy hagyjam?


Én nem akarom,hogy morcosan megjegyzést tegyen a pénztárosnő rám mindenki előtt,viszont el kell költani azt is,fizetőeszköz.


Elnézést,hogy ilyen hosszú voltam.



2018. márc. 30. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló automata, abba dobálhatod nyugodtan, csak ne csúcsidőben tedd, mert akkor nem a pénztáros fog morogni, hanem a sor mögötted :D
2018. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azóta már rég elköltögettem ott ahol rájöttem kell nagyon mindig az apró.

Örültek is neki.

2018. ápr. 12. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!