Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van mindenki ráizgulva...

Miért van mindenki ráizgulva a dinnyére mikor drága, nagy része víz és tápanyagban szegény?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Imádom,de én csak hazai dinnyét eszek.de azt ha tehetem sokat.
2018. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 De La Cruse ***** válasza:
100%

Mert tele van vízzel a nagy melegben és ha azt eszed akkor a sörnél is jobban oltja a szomjat és a tűző napon sem bágyadsz el.

A magja pedig pótolhatatlan vitaminokkal tölt fel ami segíti a szervezetedet az emésztésben a vérkeringésben a szexualitásnál is jobb teljesítő képességet ad, segíti az immun rendszert és mellékhatások nélkül teszi mindezt, úgy hogy közben jólesik.

2018. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Akik egészet vesznek azok nem az íze miatt, hanem a szép, izgató kerekded formája miatt. Otthon fúrnak rá egy jukat, a többit a képzeletedre bízom...
2018. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

A baj csak az a dinnyével,hogy nem lékelhető az új szabályok miatt.Ezért van az,hogy szart vesz az ember,sok száz forintért.Pl évek óta nem ettem finom sárga dinnyét.

Talán nem kap elég napfényt,és nem lesz eléggé cukros.

2018. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anusbari válasza:
60%
Hogy lehet ekkora hülyeséget mondani,hogy tápanyagban szegény??Kb minden van benne...,kevés dologban van ennyi minden..,olvass utána!
2018. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Azért laktató, mert tele van cukorral (hiába fruktóz, akkor is cukor), és azért olyan sok vitamin nincs benne, hogy érdemes legyen emiatt enni. Szerintem se rossz, de inkább a cukros vízre emlékeztet. A magját meg nem eszem meg. Amúgy Japánban ennél nagyságrendekkel drágább valamiért, bár sok más gyümölcs is.
2018. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
90%
Terhes vagyok, a melegben néha már uncsi csak a víz... Én képes vagyok kilószámra enni, van, hogy nem kívánok semmi más kaját, csak egy fél dinnyét :D vacsira betolom, vagy kis nasinak, ha épp rágcsálnék valamit, és remekül vagyok tőle :) nem is híztam eddig szinte semmit, pedig már a harmadik trimeszterben járok. Sokkal egészségesebb és finomabb, mint nasizni.
2018. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!