Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ez nem túl durva fellépés egy...

Ez nem túl durva fellépés egy pénztárostól, videó alant?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 23. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
10-es a csávó csak telefonált, nem ő volt a tiszteletlen.
2019. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Kis csíra ratyi! Még hogy nem volt tiszteletlen! Felfogja aki ezt mondja, hogy mi történt egyáltalán?


Ha bemegy egy boltba, emberek közé, ahol kommunikálni kell, akkor választania kell. Vagy telefonál, és addig nem fog olyan dologba, ami azzal jár, hogy a másik emberrel is beszélni kell, vagy leteszi a szaros telefonját.


Ez nem durva reakció volt az eladó részéről, hanem nagyon is emberbaráti!

Mert ugye mi is történt:

Emberünk a napszemüvegével , fülesével, és a folyamatos telefonálással egyértelmű üzenetet küld.

telibe szar mindenkit maga körül, leszarja ki mit mond neki, nem érdekli a külvilág.


Ennek ellenére, az eladó mégis volt annyira állhatatos, hogy mégis talált rá módot, hogy közölje vele, amit akar.


Ahelyett, pl amit én csináltam volna, konkrétan ugyanazt, amit a srác is csinált.

Ha nem hallja meg amit mondok, mert annyira roppant elfoglalt, hogy neki föltétlenül fejhallgatóval kell telefonálnia, akkor annyiban hagytam volna.

Szépen hagytam volna sorban állni, amíg el nem fárad.

És amíg rá nem jön magától, hogy másik sorba kell állnia.


Igen, magától, mert ezek után természetesen pont annyira hallottam volna meg amit nekem mond, mint amennyire ő hallotta meg.


Sok ilyen büdös parasztot megneveltem már, aki "épp vonalban volt" és csak mutogatott, hogy mit kér.

Volt meglepődés, mikor én is elkezdtem neki mutogatni.

2019. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Dolgoztam olyan cégnél, ez egy önkiszolgáló étterem volt, ahol abszolút bevett szokás volt, hogy hozzá se szóltak ahhoz, aki telefonálva ment oda a pultosokhoz.

Köszöntek a mögötte lévőnek, megkérdezték mit akar, kiszolgálták, majd az a következőt, stb. :)


Aztán ha valamelyik ennyitől nem süllyedt a föld alá, hanem elkezdett nyekeregni, hogy ő volt ott előbb, akkor szépen elmondták neki, hogy a világért se zavarták volna meg, látták, milyen fontos... :)

2019. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ezek alapján a testőrök és a biztonsági emberek is tiszteletlenek, mert rajtuk a füles, ha épp egy hírességet kísérnek egy boltban, miközben vásárol, mert ugye így lépnek be a boltba, és ugye az milyen tiszteletlen, hiszen emberek között van. :)
2019. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ezek alapján a testőrök és a biztonsági emberek is tiszteletlenek, mert rajtuk a füles, ha épp egy hírességet kísérnek egy boltban, miközben vásárol"


Ahogy nézem, nem sok gondolkodási képesség szorult beléd, az teljesen más helyzet!!!

A testörök/biztodsági emberek nem ilyen fülest használnak, ami mellett nem veszik észre a külvilágot, emellett odafigyelnek a környezetre és igenis hallják a körülöttük lévök beszédét - mert többek közt ez is feladatuk.

2019. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja... mert a testőrök fejhallgatóval telefonálgatnak mi?

Véletlenül se 1 füles headsettel tartják a kontaktot a többi testőrrel, hogy informálják egymást... mivel ezért fizetik őket-


Kb mint ha azt mondanád egy épp dolgozó vakvezető kutyára, hogy rosszul nevelt, mert nem megy oda hozzád ha vívod.

2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!