Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Normális, ha egy pékségben a...

Normális, ha egy pékségben a földről szedik fel a termékeket?

Figyelt kérdés
Persze nem mindet, de amikor leborítják a tálcáról a kiflit, zsemlét, annak az ötöde a földre kerül, és simán felszedik.
2019. júl. 9. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha tudnád, mi minden kerülhet még a pékáruba, mielőtt az asztalodra kerül, ez lenne a legkisebb problémád.

Nyilvánvalóan szabálytalan. Jelentsd fel. Bizonyítanod sem árt. Mi fog változni? Ha minden pékséget bezárnának ilyenért, süthetnéd magadnak.

Persze a hülye alkalmazott legalább ne a vevő előtt tenné vissza, rakná külön, aztán ha nem látják, úgyis visszateszi .

2019. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Lecrom a piroskezedet.
2019. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te egy vamzer vagy kérdező!...
2019. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Bocsi, de az előző válaszomban hülyeséget írtam, a NÉBIH-nél kell bejelentést tenni.

Nincs tapasztalatom ilyen téren, mivel én sosem küldtem senkire semmit, de ez a dolguk, és ha bejelentést teszel, akkor elvileg ki kell menniük, bár most kíváncsiságból utána olvastam, és azt írják, hogy a névtelen panasz vizsgálata mellőzhető, és mérlegelhetik, hogy ellenőriznek-e. Nem tudom ennyi panasz elég nekik vagy sem, próbáld meg aztán majd kapsz értesítést tőlük, hogy mizu. Akkor is, ha mellőzik az ellenőrzést.

2019. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha leesik felveszed!! Emberek vagyunk mindenkivel megeshet!! Ha otthon leejted a kiflidet azt se dobod ki!! A fogyasztó védelemnél tudod jelenteni ha ez téged boldoggá tesz!! De nem hiszem hogy bármi egészség károsodást szenvednél attol mert a kiflid fél percet a padlón töltött!!

Azt meg hogy milyen népség nem tudom mire értetted!! Netán albánok?? Mert sok rosszat hallottam rolluk de nagyobb tusztaság van egy albán pékségben mint sok magyarok álltal működtetettbe...

2019. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azóta találtam 10-szer jobb munkahelyet.

A bejelentés meg már kicsit sem érdekel. Kifizettek rendesen, nem csináltak velem semmilyen görénységet, szóval nincs okom csesztetni őket.

Az pedig egy másik dolog, hogy szemétládák, de ők sajnos ilyenek, mással sem bánnának jobban.


A jobbágyok meg dolgozzanak csak ott! Annyi az övék, amennyit kitudnak harcolni maguknak, de ehelyett inkább egymással harcolnak, és ehhez már egy száraz kenyérkarajt is elég felmutatni, mint a kutyáknak (de azok legalább nem rosszindulatból teszik). Ez igazából csak nekünk jó, mert annyival olcsóbb a pékáru!

2019. júl. 25. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!