Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok mondani dinnyéhez...

Tudnátok mondani dinnyéhez hasonló gyümölcsöket (laktat, de kevés kalória van benne)?

Figyelt kérdés

Most nyáron rászoktam, hogy vacsorára sokszor csak dinnyét eszem. El is telit, és fogytam is (persze tornázom is és úgy általában véve is odafigyelek az étkezésre). Kicsit félek, hogy mi lesz, ha vége a dinnye szezonnak, mert egyrészt nagyon szeretem, másrészt szeretném tartani ezt az étkezési módot.

Milyen gyümölcsök vannak még, ami hasonló hatásúak, hogy telitenek is, de kevés kalória van bennük? Zöldségeket nem annyira szeretem, úgyhogy inkább a gyümölcs játszik.


2019. aug. 5. 14:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Szeder,ribizli, afonya. Mondjuk nem valami laktatósak de keves kcal van bennük. Csinálhatsz gyümölcsturmixot ezekből. Persze mérsékelten fogyaszd mert máskép ehetsz valami laktatósabbat is.
2019. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

#5

Egységnyi tömegre levetítve majdnem duplája. Ne az nlcafés dilettáns cikkeket vedd alapul ahol egy fél almát(lol) hasonlítanak össze egy 4 kilos dinnyével és kijelentik hogy a dinnyében több a kalória.

2019. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem olvasok nlcafét.

[link]

2019. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sargadinnye
2019. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!