Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Anyámék miért nem értik meg,...

Anyámék miért nem értik meg, hogy nem jó romlott ételt megenni és 50 fokos kocsiban simán nem hozzuk haza?

Figyelt kérdés

Tegnap vett csirkecomb, fél napot kocsiban volt, hát gyomorrontás...

Meg múltkor 7 órakor bevásároltak, husokból, halakból, virsliből, 2 órakor hazaértek, mind megromlott...


2019. aug. 9. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát majd ha kapnak egy jó kis hányós hasmenéses vírust akkor majd megtanulják
2019. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos volt párszor, rengetegszer megszívtam én is vele, de nem...
2019. aug. 9. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a szar ügy ha egyszer valami komolyabb bajuk lesz tőle.

N.lehet mindíg megúszni egy kis hányással,a végén gyomortisztítás és kórház lesz belőle ha így folytatják. Remélhetőleg még azelőtt megértik.

2019. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Romlott kajától soha nem fog hányásos hasmenéses vírust kapni, azert h.lyeséget ne mondjuk már.


Gyomorronttást viszont igen, illetve ha van alapból kórokozó baci azon a húson, és hagyja elszaporodnk a jó melegben, teremt neki valami jó kis spórázáshoz tökéletes feltételt, majd megeszi, attól nagyobb baja is lehet, mint gyomorrontás.

2019. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2szer csinált múltkor a romlott halból, mindkétszer komoly mérgezés lett. Ha nem látja kidobom, vagy nekiadom a kóbor állatoknak. De ha látja, muszáj megennem.

Pedig amúgy jó ételek lennének és ha nem kánikula lenne még mg sem romlana, de ilyen melegben minden romlik mind a szar.

2019. aug. 9. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
De ha rosszul volt utána, hogy tudja megenni újra? Én gyerekkoromba ettem egy zacskó zöldséget, egész este hánytam tőle, azóta sem ettem újra ilyet
2019. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
És az állatok nem lesznek rosszul a romlott hústól???
2019. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Az emberre és az állatra nem ugyanolyan károsak a baktériumok
2019. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kutyáknak a többnapos döghústól sincs baja, nem mintha én adtam volna neki ilyet, de ez az igazság. Az ember gyomra érzékenyebb.
2019. aug. 9. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A kutyának a gyomra sok mindent kibír, meg azok igazából akkor kapnak gusztust, ha már szaga van.

Javaslom, szerezzetek be egy hűtőládát, nem nagy költség, kis helyen elfér és a húsokat abba helyezzétek el.

2019. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!