Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mit szoktatok reggelizni?

Ti mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Étkezés helyettesítő csokoládé ízű fehérje port, langyos tejbe keverve. Azért ezt ,,eszem,, mert reggel valamiért egyáltalán nincs étvágyam. Rá sem bírok nézni a kajára. Csak délre éhezem megg. És hát mégis kell bevinni reggelente valamit. Ezért már majdnem 1 éve ezt reggelizem. :)
2019. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Natúr joghurt, natúr gabonapehely mix, bele 1 teáskanál méz + idény gyümölcs belevagdosva. Hozzá vizet iszom.
2019. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mr.Q77 ***** válasza:
87%

Munkanap általában zabkása (~80-90g kisszemű+~30g zabkorpa) legtöbbször fahéjjal/vanilla édesítőszerrel + 20g ízesítetlen proteinnel megtámogatva.


Esetleg 3-4 tojásos hagymás rántotta (kis kolbászokkal az íz kedvéért)


Hétvégente: valami nyers sonka (olasz/spanyol) mozzarella, rengeteg (ha lehet szezonális) zöldség (koktélpari/paprika/hagyma/retek stb) teljeskörűség kenyér (spar ban lehet kapni helyben készült teljes kiőrlésű baguette szerűséget azt szoktuk mostanában)


+ espresso/cappuccino :)

2019. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Joghurt, ivójoghurt vagy smoothie + pár szem keksz.

Amúgy utálok reggel enni, csak nem lehetek éhgyomorral délig, úgyhogy muszájból ezt tudom gyorsan és egyszerűen magamba erőltetni.

2019. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Zabkását, valamilyen tojást, vagy melegszendvicset (ebből a toastkenyeres szendvics-sütőben készült verziót), azt rakok bele amit találok, ez legtöbbször sajt és sonka. Ha nagyon elvetemült vagyok, akkor kibányászom a hűtőből a maradékokat és azt tolom, ha formában vagyok, akár már reggel hétkor is képes vagyok töltött káposztát enni, a velem élők hatalmas megrökönyödésére... Szezonban lecsót is eszek, általában hidegen kanalazom a meleg pirítósra,örök kedvenc, sajnálom is, hogy vége a szezonnak lassan. Jah igen, majdnem lemaradt, tortillát is szoktam, ha sietek reggel, akkor csak simán sajtot, sonkát teszek bele, félbe hajtom és úgy pirítom serpenyőben meg, amíg megolvad a sajt a belsejében és megpirul egy kicsit a külseje.
2019. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában valamilyen szendvicset és sok zöldséget. Holnap reggel pl.Füstölt főtt marhanyelvet, főtt tojással, sajttal, rozs kenyérrel, uborka, paprika, paradicsom és lilahagyma társaságában.
2019. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap általában édeset eszem, ha van otthon valami kalács, süti vagy péksüti, akár bolti vagy otthoni, azt szoktam enni. Néha gabonapelyhet tejjel, nagyon néha joghurtot, az utóbbi időben gofrit is szoktam sütni. Ma például banánkenyeret ettem, amit tegnap sütöttem.

Hétvégén kiadósabbat reggelizünk, rántottát vagy tükörtojást, esetleg bundáskenyeret.

Amúgy szeretem a melegszendvicset és az avokádókrémes pirítóst is, de ezeket már egy ideje nem ettem. Nálam vannak ilyen időszakok, mikor mit kívánok gyakrabban.

2019. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!