Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Trappista sajt ha már megvan...

Trappista sajt ha már megvan bontva meddig áll el?

Figyelt kérdés

Általában kisebb adagokat szoktam venni, de mivel naponta eszek sajtot úgy gondoltam megvennék egy nagyobb adagot (1kg).


Úgy lehet, hogy kisebb részenként használom fel - mondjuk 3/4 részét becsomagolom egy vákuum zacskóba és negyedenként felhasználom ?


Így mondjuk max 2 hét alatt elfogyna.


2019. nov. 26. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Elnézve mennyi tartósító van benne meg hogy miből készül (bár jobb nem tudni) szerintem az idők végezetéig..
2019. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, ha vákumcsomagolod, akkor biztosan eláll. Magát a sajtot is több hónapig érlelik jó esetben. Két dolog tehet benne kárt, a kiszáradás és a penész (zöld, fekete). Fehér penésszel nem kell foglalkozni, sok sajton alapból van. Levágod és kész.
2019. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
#1: Mesélj, mennyi tartósítószer van benne és miből készül! Kíváncsian hallgatjuk!
2019. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fagyaszd le ami nem kell. Mi is mindig így csináljuk
2019. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És vákumgéped is van a zacskóhoz? Mert anélkül úgy megromlik mint a huzat. Attól függ, milyen hideg van a hűtőben. Heteket biztos, hogy nem bíz ki.Pár nap múlva elkezd bepenészesedni. A fagyasztás jobb módszer.
2019. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy amikor akciós veszek kilót, más felét. Haza érek, és eldarabolom kisebb adagokra. 2 darabocskát a sima hűtőbe teszek, a többit a fagyasztóba. Reggel mielőtt elmegyek dolgozni kiveszem a fagyóból és beteszem a sima hűtőbe. Amire hazaérek, arra jó is. :)
2019. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!