Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen kaját lehet venni...

Milyen kaját lehet venni munkahelyre, amit mikrózás nélkül lehet enni? (lentebb felsorolva a "kivételek", ezeken kivűl kéne)

Figyelt kérdés

Tehát nem itthonra kéne kaja, amit boltban lehet venni.

De ezeken kivűl más lehetőség érdekel:

-kifli/egyéb pékáru sajttal/kockasajttal

-kifli/egyéb májkrémmel, löncssel

-felvágott valamivel

-kész pékáruk: mondjuk szelet pizza

-kenyér/egyéb, szalonnával vagy kolbásszal, disznósajttal...

Ezeken kivűl van más lehetőség, ha az ember munkahelyére akar kaját venni a boltból, de nincs lehetősége melegíteni?


2020. jan. 7. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Saláta (olyan szupermarketből, ahol van salátabár)

Kefir, yoghurt, krémtúró

Sajtok (camembert, kéksajt), juhtúró

Uborka, paradicsom, paprika

2020. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Interspar most gyúrt rá a friss snack and go pultjára. Tele levessel, főételel, salátával, amiket nem kell melegíteni.
2020. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt egy kérdés, egy kamionos kérdezte, hogy milyen kaját tud magával vinni. Ott írtam pl. ezt a cornwalli pitét

[link]


De ilyesmit másféle töltelékkel is el tudsz készíteni. Mégse egy szimpla parizeres szendvics...

2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tortillatekercseket is lehet készíteni, sülthússal, zöldségekkel...


[link]

2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy hogy milyen munkakör... gyárban fizikait biztos nem fogsz letolni salátával meg zöldségekkel, oda mindenképp valami komplexebb kell
2020. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hús/sajtot én simán megeszem mikró nélkül. Túrós, krumplis tésztát is. Főzelékfélék is kibírják délig hűtés nélkül is. Kérdés, mit eszel meg melegìtés nélkül. Kollégákkal nem dobtok össze közösen egy mikróra? Vagy nem tudjátok megkérni a főnököt, hogy vegyen? Újonnan is van kb 15 ezerért, használtan 5-ért is.
2020. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a teletaltol rendeltek tobben (azt hiszem min egy x osszeg kell), biztositanak mikrot. de a honlapjukon fent van. nekem a gyerek/nyugdijas menu altalaban eleg ebedre, az eleg olcso is. nekem a sima adagok nagyok :) ha esetleg ez is szoba johet. hidegen igazabol a salatakat ajanlanam, vannak igen jo, tartalmasak is (amiben mar salatalevel van, en azokat mar nem szeretem, de vannak igen jok)
2020. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Salátát. Sok zöldség + kuszkusz + avokádó + kis házi salsa, hogy jobban csússzon és kész, vagy quinoa vagy hideg gyümölcsleves, vagy valami vagány, finom szendvics, ami a párizsi-paprika kombónál izgalmasabb, de akár tortilla lapba is tölthetsz ilyeneket.

Vagy pl. sushi :D

2020. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!