Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktál vinni suliba/munka...

Mit szoktál vinni suliba/munkahelyre ennit?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldom a főnökeim eszét, hogy az irodánk mellett van egy kifőzde, így ilyesmivel nem kell foglalkoznom, és anyagilag is jobban kijön mintha főznék :)
2017. dec. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában semmit, de ha mégis, akkor szendvicset.
2017. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyre általában főtt ételt, van mikróm, abban megmelegítem+gyümölcs.

Gyereknek suliba szendvics sok zöldséggel, vagy tegnap pl. tonhalsalátás vitt, szoktam rakni joghurtot kiflivel is+gyümölcs, esetleg valami aszalvány, egy müzliszelet vagy hasonlók.

2017. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szendvics,cerbona,banan,mandarin
2017. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zöldségeket, növényi sajtot, krémeket + tk. vagy magvas zsemlét

növényi joghurtot, gabonakásákat, gyümölcsöket, smoothie-kat

salátákat

2017. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyre: ebédre főtt ételt (előző este készítem el), ez általában valamilyen hús és párolt zöldségek (meg tudom melegíteni). Tízóraira gyümölcsöt (pl. 1 banán + 1 alma), néha turmixot. Délutánra olajos magokat vagy gyümölcsöt.
2017. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző napi vacsorát, így lehet kicsit nagyobb adagokat főzni, ami jobban meg is éri. Ha olyasmi van, amit nem szívesen szállítók, pl leves, akkor veszek helyben valamit, vagy összedobok másnapra egy salátát/ szusit/ tortilla tekercset/ fullos szendvicset.
2017. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!