Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi édességet tartok...

Mennyi édességet tartok otthon és miket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 csoki(sportszelet, waffelini), egy csomag keksz, pilótatallér, jégkrém a fagyóban, és 1-2csomag chips(bár ez nem édesség, de én jobban szeretem)
2012. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hétköznapra:

Sportszelet, kapucíner (napi egy az lecsúszik)

Hétvégére:

Mélyhűtőben vaniliafagyi (kávéhoz)

Ilyenkor szoktam sütni, vagy más édességet készíteni, így a csoki nem fogy csak hétközben.

2012. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén szoktam sütit csinálni. Csak olyankor dőzsölünk. Nincs otthon csoki meg ilyesmi, hogy ne bűnözzünk. :)
2012. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sosincs semmi, kb féléve kaptam egy cukormentes müzliszeletet. Ez van, anya megrögzött egészségmániás.:D
2012. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Penszy ***** válasza:
jó reggelt 2 csomaggal
2012. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a párom kedvéért pár tábla feketecsokit.Egyebet soha,mert akkor megesszük,és nem kellene ennél kövérebbnek lenni.
2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Robinson76 ***** válasza:
1 doboz bon-bon,2-3 tábla csokoládé,1 doboz piskóta tallér és 1 csomag Győri Édes vagy Háztartási keksz mindig van otthon.
2012. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kukoricapehely, méz, vaníliapudding. Más az nincs:D De ezeket sem eszem napi szinten:D
2012. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 csomag pilóta kekszet :D de az apumé :D ő viszi magával melóhelyére :D én nem eszem belőle, csak ritkán 1-2 db-ot :D
2012. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1 tábla csoki, vagy esetleg valami kis csoki, keksz, gumicukor, aprósüti. Néha fagyi is van. Pl. most is:D
2012. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!