Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen alacsony hústartalmú...

Milyen alacsony hústartalmú élelmiszereket ismertek?

Figyelt kérdés

Kb 6 éve vagyok vegetáriánus, undorodtam a hústól, képtelen voltam megenni. Egy ideje mintha kívánnám, de nem tudok enni sonkát, húsos kaját, az elsőre túl sok.

Arra gondoltam, megkóstolnék valamilyen párizsit vagy virslit, aminek igazán alacsony a hústartalma. Évek óta nem vásároltam ilyeneket, nem tudom, mit keressek?


2020. márc. 4. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat en inkább natúr csirkemellet vagy halat próbálnék ki kezdesnek
2020. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy ez elsőre túl sok.
2020. márc. 4. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi amikor 8 év után abbahagytuk a vega életet, pont hogy úgy tértünk vissza, hogy olyasmiket tudtunk eleinte enni, amiben sem formájában, sem ízében nem volt a hús felismerhető.

Pl. téliszalámi, fasírt, töltött és rakott ételek, ...

A csirke és a hal konkrétan büdös volt, kellett hozzá idő.

2020. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor érted miről beszélek :) Amiket írtál, azoktól a hideg is kiráz, úgyhogy én még ezeknél is lightosabbat keresek. Kezdetnek vettem csirkés zacskós levest.
2020. márc. 5. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Esetleg megfogalmaznád, hogy a "mintha kívánnám" az nálad mit jelent? különösen abban az esetben, hogy mielőtt vega lettél is undorodtál a hústól és képtelen voltál megenni?

A mi esetünkben ugyanis ilyesmiről szó sem volt, szerettük a húst, csak elvi okokból mellőztük. Aztán egy családtag (hiány)betegsége kapcsán döntöttünk a visszatérésről, ami kezdetileg szokatlan volt, de nem volt kifejezetten undorító. Ennek ellenére azóta is kevés húst eszünk, azt is nagyon megválogatva és nem mindent.

Lehet, hogy neked nem kellene erőltetned a húsevést, csak egy alapos kivizsgálásra lenne szükséged, hogy mi az ami hiányzik és azt pótolni. Nem lehet, hogy csak egy tavaszi vitaminhiányod van?

2020. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!