Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nálatok a különböző élelmiszer...

Nálatok a különböző élelmiszerboltokban még kapni például lisztet cukrot, ilyesmiket? 🤔

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (Pest megye)
2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap mikor vásárolni voltam volt minden pedig Március 14 volt. Sok helyen nem bírnak olyan tempóban visszapakolni mint amilyen gyorsan elhordanak mindent. Viszont a raktárakban van árú.
2020. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a Sparban tegnap egy csomó minden nem volt már. Liszt, kristálycukor, száraztészta, rizs, wc papír, konzervek (a gyümölcskonzerv kivételével) polcai mind üresek voltak. Mindez Budapest belvárosában.
2020. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, Tesco: sima liszt nem, csak tk. és rizsliszt, cukor elvétve, száraztészta elvétve.

De ami iszonyatosan felk.rt, hogy nincs HÚS. Darált sertést még sikerült vennem, de csirkéből SEMMI nincs. Én értem, hogy az emberek tartalékolnak, de azért az nonszensz, hogy az ember egy főzésre nem tud bevásárolni.

LIDL-ben ugyanez, a teljes húspult kifosztva, csak hal van, mert a csóri magyar a 4000 forintos Lazacot nem veszi.

2020. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Simán.(Fejér megye)
2020. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Igen.


Viszont haverom boltjából viszik a gázpisztolyt és a gázsprayt.

2020. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ismerős mondta, hogy csak a harmadik üzletben kapott lisztet csütörtökön. (Győr) Azért cseppet durva. Nem azért nincs, mert hivatalosan is mondták, hogy kétszer-háromszor annyi van "termelve-csomagolva", mint amennyi egy évre elegendő, hanem a felhalmozók miatt kifogynak a készletek és nehezen pótolják, vagy lassabban tudják pótolni.

Nem attól kell félni, hogy elfogy az országban, hanem attól, hogy sok ember veszi, amit lát, árufeltöltésre meg nincs akkora kapacitás.

Öreganyó nyilatkozta egy hírcsatornán, hogy 80-100 ezerért vásárolt be élelmiszerekből egy nap alatt. Nóóórmális? Na ezért nem lehet kapni, amikor épp szükséged van rá. Itt már a krumpli is hiánycikk egyelőre.

Pótolják az árut, csak így nehezebb a készletfeltöltés a halmozók miatt.

2020. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak rizsből nem volt a "sima", de amúgy legalább 5-6 féle volt. Meg túróból nem volt az, amit szeretünk, de abból is volt 3-4 féle még. Amúgy van minden (3 féle boltban is járok).

Mellettem az egyik vevő "sipítozott" az árufeltöltőnek, hogy "hogy le van rabolva az üzlet, mikor jön áru", az árufeltöltő meg bólogatott, hogy milyen borzasztó, "jön áru minden nap, de 5 perc alatt kifosztanak minket", miközben 1-1 cikk kivételével minden pult roskadásig volt. Őszintén nem értettem, miről beszélnek.

Ismerősöm ugyanígy járt pár napja, az árufeltöltő tukmálni akarta rá az árut, hogy "vegyen több csomag tésztát, mert délutánra már nem lesz"; azóta is van mindig minden (egyelőre).

2020. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen (Budapest).

Egyedül a mirelit pizza rész volt kifosztva... sz.r lehet annak, aki nem tud főzni xD

2020. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan mondom a választások óta nem szégyelltem ennyire a honfitársaimat,micsoda egy megvezethető ,buta ,pánikoló népség...
2020. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!