Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nálatok a különböző élelmiszer...

Nálatok a különböző élelmiszerboltokban még kapni például lisztet cukrot, ilyesmiket? 🤔

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Csütörtökön voltam boltban

volt liszt meg cukor meg tej, de fogalmam sincs milyenek, mert évek óta nem veszek ilyesmit, joghurtot meg paprikát vettem magamnak, meg pár paradicsomkonzervet, szemeteszsákot,..... semmi extrát nem veztem....babkonzerv viszont 2 hete se volt már (tesco/komárom megye)

De én alapból a metroban csinálok nagybevásárlást és nem szoktam kaját felhalmozni

2020. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen (Nyíregyháza)
2020. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton voltam dél körül lidlben, tészta nem volt, rizsből volt ilyen dobozos gyorsrizs, tej volt (tartós is), WC papírnak csak a helye volt ott, de szerencsére mindem volt, amiért mentem, hús, állateledel. :) Wc papír miatt holnap újrapróbálkozom. Gondoljjatok a többiekre is, hogy mindenkinek jusson. <3
2020. márc. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lisztet tegnap pont sikerült venni, épp láttuk ahogy az árufeltöltő kihúzta raklapon. Mondjuk abból kiindulva, hogy mások egyből tálcástul vitték, nem hinném hogy negyed óránál tovább tartott ki.

Cukor, rizs, olaj, ecet totálisan esélytelen hetek óta.

Száraztészta elvétve akad.

Konzervek viszont egész jól fel vannak töltve, azon meglepődtem.

(Piliscsaba)

2020. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tegnap délután cukron és élesztőn kívül minden volt a Lidl-ben. De itt is napról napra rosszabb a helyzet. (Szolnok)
2020. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!