Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hónapokig mi lesz egy csomagol...

Hónapokig mi lesz egy csomagolt pulykamell sonkával és szeletelt kenyérrel?

Figyelt kérdés
Hazajöttem az albérletből mert ugye az Egyetem bezárt de az ország másik felében van az egyetemem de mikor hazajöttem meg nem volt arról szó hogy ez több hónapig fog tartani. Mi lesz egy a hűtőben lévő bontatlan csomagolásban lévő pulykamell sonkával és szeletelt toast kenyérrel amit kibontottam de vissza csomagoltam?
2020. márc. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Kidobja a takarító
2020. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs takarító

Albérlet, milyen takarító lenne már

2020. márc. 18. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kenyér valószínűleg penészes lesz.

A sonka megromlimlk.

2020. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké de hónapok alatt sem fog rá menni bogár? Egyik hűtőben másik a pulton lévő mikor tetején van
2020. márc. 19. 01:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A hűtös nem gáz, az max büdös lesz.

Ami kint van, gondolom a kenyér, az már neccesebb, hangya szinte tuti lesz rajta, és ha hajlamos rá a ház, akkor egér is lehet.


Nincs a közelben a tulaj, akinek lenne kulcsa, hogy bemenjen?

2020. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez legyen a legkisebb baj. Ha addigra nem biohazard fertőző hullák után takarítunk, szerencse.
2020. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most emeled ki harmadszor. Mit vársz, mit mondunk?

Meg fog rothadó,penészes lesz és büdös.

Szólj a főbérlőnek, vagy szívjál.

De most már akár vissza is utazhatsz és kidobhatod.

2020. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Hutoben levo bontatlan sonka —> az eg vilagon semmi sem fog vele tortenni, az sem valoszinu hogy megromlana, bar alez a lejarati idotol fugg, ha ugy tartod jonak fogod es egybol kidobod a kukaba.


Mikro tetejen levo kibontott, de visszacsomagolt kenyer —> kiszarad illetve megpeneszesedik. Fogod, es csomagolassal egyutt kivagod a kukaba.


Mindket dolog be van csomagolva, nem lesz buz, nem lesz bogar, nem lesz semmi.

Amikor belepsz az alberletbe viszel egy zacskot magaddal, es egy lendulettel ( oda se nezz) bedobod a zacskoba mindkettot, gyorsan becsomozod a zacsko tetejet, majd ki a kukaba.

2020. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 úgy látszik nem csak én nem értem a felesleges kiemeléseket.


Kérdező, ne haragudj, de egyetemista vagy! Ha nem tudod, hogy mi lesz ennyi idő alatt a kajával....akkor csak sajnálni tudlak.

2020. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!