Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek normális, meg...

Szerintetek normális, meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Az imént a kedvenc csokis sütimet akartam elkészíteni. Fel is ütöttem a tojást, és az egyikbe furcsa piros pötty volt, kihalásztam. Kitettem a mérlegre, elég undorító, mi ez, vér? Meglehet enni? Lesz tőle bajom? (Bio tojás) link a képhez: [link]

2020. márc. 23. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy van köztük kakas és a tojásban elkezdett beindulni az élet :) semmi baja
2020. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Rendben. Már el is készűlt a süti, legalább is a sütőben van. Megesszük!
2020. márc. 23. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem lesz semmi bajotok. Ha romlott a tojás, akkor büdös.


Illetve egyszer úgy jártam, hogy tükörtojást akartam, és ütöm bele a tojást az olajba, és benne volt egy félig kifejlett csirke. Hónapokig nem ettem utána tojást.

2020. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Valószínű, hogy ez a csírakorong volt, teljesen normális, a tojás része.


[link]


A csak erre tartott tojó tyúkokhoz nem raknak kakast.

2020. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ja bocsánat, az lemaradt, hogy a 9-es az ábrán.
2020. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem elindult kis élet, csupán egy sima vérrög, ami a tojás készülésekor véletlen belekerülhet.
2020. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! mindenkinek like-ot nyomtam.
2020. márc. 23. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi pontozott le, de biztos neki is van szakképesítése a témában...
2020. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!