Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Felnőttként szoktatok gabonape...

Felnőttként szoktatok gabonapelyhet reggelizni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?

2020. máj. 2. 08:26
1 2 3 4
 11/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. Corn flakes és a bona vita műzlieijei pl. Tönkölyös, hajdinás... stb.


Illetve vannak bioboltba kapható műzlik is, azok is nagyon finomak.

2020. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
Reggelire sosem, több éve zabpelyhet eszem mazsolával. Este viszont olykor szoktam, ha vmit úgy ennék. Nem egészségtelen azért, mert cukor van benne. Nem bírom az ilyen tudatlan álszent majmokat
2020. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam: Cheerios,cornexi
2020. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, pont a napokban vettem egy doboz Nesquik gabonapelyhet (a hagyományosat) :D


Gyerekkoromban gyakran reggeliztem azt, megkívántam :)

2020. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
8%

AZ azoknak való akik hízni szeretnének.

Mert ebből akár menynit eszik az amber egy óra múlva nagyon éhes lesz tőle, mert tápérték semmi nincs benne.

2020. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdést azért tettem fel, mert az én munkahelyemen például van lehetőség gabonapelyhet is enni (benne van a napi kajaárban, amit fizetünk), de én nem szoktam, pedig szeretem az édeset.
2020. máj. 2. 10:26
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ettem natúr zabot fehérjével egy ideig . Sosem volt a kedvencem,én a sósat jobban szeretem reggel . Gabonapelyhet főleg nem ,glutén és tejérzékenyként csak valami szánalmas utánzatot tudnék enni amúgy is,nem ilyen ciniminis-t meg hasonlót,ami finom.
2020. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#14 vagyok, a munkahelyemen újabban One Day More márkájú müzlit eszem minden reggel.


Este kimérem az adagot, összekeverem egy kicsi tejjel és natúr joghurttal, és estére a hűtőbe teszem. Másnapra szépen megszívja magát.

Néha teszek bele egy kevés mézet is :) Kicsit édesszájú vagyok néha.


Korábban is ilyesmiket ettem, volt hogy ott kevertem össze müzlit joghurttal, vagy (szintén One Day More) zabpelyhet vittem be, és melegített tejbe szórva ettem.

2020. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Most éppen egy ilyen fahéjas ízű (tescós Cini Minis kb) van itthon. Valóban nem a leglaktatóbb, mondjuk én nem is kelek korán szóval nem kell 4-5 órát kibírnom általában a következő étkezésig. 20/F
2020. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Néha, hétvégén.

Fahéjas lapocskát, nem tudom mi a rendes neve.

2020. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!