Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Felnőttként szoktatok gabonape...

Felnőttként szoktatok gabonapelyhet reggelizni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?

2020. máj. 2. 08:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
#20 Cini Minis?
2020. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Időszakosan, mikor épp kívánom, aztán sokáig nem eszem. Mindenfélét, néha ilyen mogyorós,magvas müzlit szoktam, néha klasszikus Cini Minnies, Cookie crisp, cheerios, mikor mi van otthon.
2020. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Régebben ettem ilyen csokis kis pehelyszerűt, kimérősen lehet kapni pl. Auchanban. Viszont elég régóta nem tartok itthon tejet, így gabonapehely sincs.
2020. máj. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Laktózérzékeny vagyok, így tej nélkül. Ha az átlagos müzlikre gondolsz, akkor Chocapic, Ciniminis és társaik simán lemegy egy egész zacsival, persze tej nélkül és nem csak reggelire. Inkább nassolni veszem, ha veszek, viszont rövid életűek nálam :D
2020. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Gabonapehelyre gondoltam, nem müzlire. Mint Cornflakes meg Chocapic.
2020. máj. 4. 03:40
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szinte sosem, de ha választanom kell akkor a bona vitás műzliket imádom. A kedvencem a fehércsokis epres és ropogós mogyorós. 90' kid vagyok, szóval gyerekkoromban a szüleim Nestles gabonapehellyel kényeztettek minket. Nem volt jellemző, de amikor kaptunk, akkor Nesquik - csokis gabonagolyó volt (a kötelező ajándékkal a dobozban) vagy néha Cini Minis esetleg Cheerios. Ezek közül legjobban a Cini Minis volt a kedvencem (imádom a fahéjat) viszont a tesóm a Nesquik-et preferálta, és jobban szereti a kakós dolgokat - és a szüleim emiatt általában a kakaós gabonagolyót vették. De igazából tényleg ilyen "occasional treat" volt és sosem felejtem el milyen izgatottak voltunk amikor anya hazállìtott a sárga dobozzal. Én a dobozt imádtam a rajta lévő fejtörőkkel, a tesóm meg a játékért rajongott, és bőszen betoltuk a reggeli adagunkat közben. 6-7 éves korom után aztán tényleg már csak elvétve találkoztam gabonapehellyel. Egyrészt a Nestlé extrás pelyhei kb. 800-900 Ft-ba kerülnek egy kis dobozért, másrészt pedig megérettem, hogy tényleg nem a legtáplálóbb formája az étkezésnek és ,hogy miért voltak szüleim is mindig inkább unorkás szendvics és bundáskenyér

pártiak amikor a közös reggelikről volt szó. Amit egyébként még sosem kostóltam, de kipróbáln az a Nestlé Lions nevű karamellás pelyhe, meg még a Kellogs Extra egykét termékét. Talán majd egyszer...

2020. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Most juattátok eszbe, persze a Chocapic, amik azok a csokis gabona shell-ek voltak. Ez volt a tökéletes kompromisszum köztem és a tesóm közt. Ennek tényleg nagyon kellemes ìze volt. Ezt szerettem, még ha kakaós is volt.
2020. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam.


Én gyerekként és felnőttként is ezeket eszem:


Nesquik, Chocapic, Cini Minis, Cheerios, Lion, Cini Minis epres, Cookie Crisp, Corn Flakes, Corn Flakes mézes, Corn Flakes kakaós, Coco Pops, Kellogg's Unicorn Froot Loops, Kellogg's Frosties, Kellogg's Choco Krispies, Kellogg's Smacks, Kellogg's Honey Smacks.


32/N.

2020. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Azon élek.....

Reggel délben és este

2020. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Jah,26 vagyok
2020. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!