Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy egyem meg a zero kalóriás...

Hogy egyem meg a zero kalóriás spagettit öklendezés nélkül?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 17:13
1 2
 11/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jaj... ez olyan mintha porcot ennél! Amúgy ha van ilyen kinyomód, akkor konjak lisztből egész olcsón lehet csinálni csak víz még lime kell hozzá.


Azért zéró kalóriás, mert a konjac liszt nagy a vízmegkötő képessége kb 40x-es. És így egy kocsonyára vagy porcra hasonlító cucc lesz ha vízzel elkevered. Így ezek a tészták gyakorlatilag víz meg rost.


Ha szereted a spagettit akkor még ajánlom a cukkini tésztát! Nyers vegánok szeretik nagyon, az is hamar megvan, és alig van benne kalória!

2020. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Attól h a wikipédiából másolgatsz attól még ez ugyanúgy káros mert ez összes összetevője víz liszt és oltott mész!Mellesleg a leírása is hulyeseg ,szerintem felnyomom a fogyasztóvédelemnél...
2020. máj. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy.

Egyél helyette ahogy már ajánlottak cukkini "tesztat" . Imádom, pedig se vega, se vegán nem vagyok. De a répa is tökéletes tészta helyett.

2020. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elég durván megy a hasam amúgy ettől a spagettitől. Már egy csomót fogytam.
2020. máj. 11. 13:01
 15/15 A kérdező kommentje:

A konjakot tartalmazó tészta ismert alacsony kalóriaszámmal és képességével, hogy elnyomja az étvágyat a magas rosttartalom miatt. ... Rost-glükomannánját Ausztráliában betiltották, mert a gyomor duzzanatához vezet, hogy megteljen. A tabletta azonban nem tiltott



:O :O :o

2020. máj. 11. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!