Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mandulatejjel elkészített...

Mandulatejjel elkészített fehérjepor meddig fogyasztható hűtés nélkül?

Figyelt kérdés
BiotechUSA Ultra loss for her epres fehérjepor mandulatejjel elkészítve meddig fogyasztható hűtés nélkül? Hány órát bír ki? Reggel ötkor elkészítve fogyasztható marad délig? Esetleg termoszban tárolva?

2020. júl. 14. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kóstold meg, nem hiszem, hogy megromlik.


Viszont miért nem délben kutyulod össze?

2020. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem kevertem be. A munkahelyemre szeretném majd vinni ebéd helyett. Azért otthon szeretném bekeverni, hogy ne kapjak megjegyzéseket a többiektől.
2020. júl. 14. 08:53
 3/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ! :)
2020. júl. 14. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebédre ehetnél valami normális ételt mondjuk.

De amúgy valószínűleg nem romlik meg, ha nem a tűző napon tárolod...

2020. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnos nehezen eszek mások előtt, eddig egyáltalán nem is ebédeltem hétköznapokon. Ennél szerintem mindenképpen jobb a fehérjeporos mandulatej. Azért gondoltam erre, mert ezt tudom inni.


Irodában dolgozok, de klímánk nincs. A táskámban lenne kb. reggel öttől délig. Ha kell, akkor termoszba be tudom rakni.

2020. júl. 14. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!