Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik fehérjeport ajánlanátok?

Melyik fehérjeport ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ne legyen benne szénhidrát (vagy csak minimális), jó ízű legyen és elfogadható áron! Vegetáriánus vagyok, ez csak egy plusz információ...

2017. jún. 28. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegan blend, de se nem jóízű, se nem olcsó.

Amúgy meg iso whey zero, de ez meg ugye állati eredetű.

2017. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl jártas a témában, de amikor még húsmentesen éltem, nekem a Naturize barna rizs fehérje port ajánlották. Nincs viszonyítási alapom az árakat illetően, mert én ennél maradtam, de 450g-os 4590Ft, nekem ez sokáig elég, mert nem eszem meg belőle naponta a 30g-nak írt egy adagot, úgyhogy belefér a költségvetésbe.

Az íze nem jó, de teszek bele vanília aromát, és akkor már sokkal vállalhatóbb, bár ha jól emlékszem fahéjas-csokis ízben is lehet kapni, lehet, hogy az finomabb. (Azt nem kóstoltam.)


100g/3,9Ch

2017. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!