Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan tudnék egészségesebben...

Hogyan tudnék egészségesebben táplálkozni, ha itthon mindig csak egészségtelen dolgok vannak?

Figyelt kérdés

A csalàdom egyszerűen nem hajlandó egészségesebben enni. Mindig csak iszonyat nehéz, zsíros,olajos ételek vannak, vagy pedig gyorskaja.

Ez így nem mehet tovább. Reggeli, ebéd, vacsora, mind nehéz és nagyon hízlaló ételek. Nem akarok semmi drágát, csak néha egészségesebb dolgokat, több zöldséget, gyümölcsöt és kevesebb zsírt.

Hogyan tudnám megoldani, ha a zsebpénzem nem elég arra, hogy magamnak vegyek külön alapanyagokat minden napra?


2020. júl. 17. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát a kérdésben egy szóval sem említetted, hány éves vagy. Én meg nem vagyok gondolatolvasó, szóval tippeltem...💁🏻
2020. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most azért lettem lepontozva, mert nem tudtam, hogy 14 éves?! Na jóóó! 😂😂
2020. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. De igazad van, valóban nem említettem mennyi vagyok.
2020. júl. 20. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!