Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » KfC (csirkemell) miért egészsé...

KfC (csirkemell) miért egészségtelen az emberek szerint?

Figyelt kérdés

[link]


100g csirkemell - 236kcal

11,5g zsír amelyből 2,9g telített zsírsavak

7,8g szénhidrát amelyből 0,4g cukrok

25,4g FEHÉRJE

1,5g só


Finom is, egészséges is. Nem értem mi a gond...

Megmagyarázná valaki?



2020. júl. 25. 10:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld
2020. júl. 25. 11:34
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

Ki a rák írta azt a cikket, hogy max. 10% legyen a telített zsírok aránya a többi zsírhoz képest? Tuti valami depressziós anorexiás...

Miért kell démonizálni a telített zsírokat ennyire?

Fehérje több, mint a duplája a össz zsírnak, majdnem több, mint tízszerese a telített zsírnak, több, mint háromszorosa a szénhidrátnak. Innentől kezdve mi a gond? Ha valaki nem mindennap eszik a KFC-ben és/vagy nem eszik egyszerre ott helyben 1 kiló csirkemellet, ezzel, több mint 2000 kalóriát betömve, nem lesz semmi baja.

2020. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Utoljára januárban voltam a KFC-ben. Kértem 7 db csirkemellet.
2020. júl. 25. 11:51
 14/36 anonim ***** válasza:
86%

Embeeeeer🤣🤣🤣 ne higgyél már el minden szart ezektől😂😂😂

[link]


Most akkor a csirkemell is egészségtelen, mert, több, mint 10% a telített zsír aránya a az összes zsírhoz képest?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Én is kétkedve fogadtam, ezért kérdezek, nem hiszek el mindent.
2020. júl. 25. 11:58
 16/36 A kérdező kommentje:

A roston sült csirkemell is egészségtelen akkor az egyik válaszoló szerint. Döbbenet mik vannak amúgy.

Akkor ők mit esznek? Egy marék olajos magvakon és sovány túrón vegetálnak?

2020. júl. 25. 12:04
 17/36 anonim ***** válasza:
30%

ma 11:54

Sajnálom ha szövegértési gondjaid vannak!

Amit írtam az a KFC panírozott, olajban kisütött termékére vonatkozik, nem a natúr csirkemellre.

2020. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

NEM! Azt írtad, hogy idézem “ a telített zsírtartalma miatt. Az ajánlás szerint a bevitt zsírok max. 10%-a lehet telített, itt pedig ez az arány több mint 25%.”.

Most beégtél! Ez van... szó sem volt, hogy csak KFC! Amit belinkeltél ott is minden zagyvasággal riogattak! Azt írta(d), írtátok, hogy amelyik ételnek több, mint 10%-a telített zsírsav az össz zsírhoz képest az kuka, egészségtelen!


Amúgy orvostanhallgató vagyok, hasamat fogtam a röhögéstől, amit összezagyváltak a belinkelt cikkben!

Ugyhogy mindenkinek jár a taps, a gratuláció, aki zöld kezet adott neked!

Hozzád hasonló sgghulye okoskodó betegek szoktak okoskodni a rendelőben, hogy ezt meg azt olvassák az interneten! Mi meg nem bírjuk ki röhögés nélkül😂

Tehát az ételek csaknem 95%-a egészségtelen? Ugye te sem gondolod komolyan?

Szóval jobb kérdező, ha innentől kezdve nem eszünk semmit🤣🤣🤣

2020. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen doktor Úr!❤️❤️ Tudtam, hogy hülyeség, én is kételkedtem, amiket itt írogattak!
2020. júl. 25. 12:19
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Én aztán kétszer is meggondolom mit eszem és mit adok.a családnak enni, de a KFC nálam is okés.

Amikor hosszabb útra kelünk és egész nap autópályán toljuk városokba épp csak beugorva, akkor csak a KFC csirkemellet esszük.

A Mekitől megfájdul a gyomrunk es 2 óra múlva újra éhesek vagyunk.

A KFC-s szín hús, eltelít és jobb minőség, mint a Mekis szendvicsek.

Pár hete a budai oldalon volt dolgunk (az ország másik végéből) és gondoltam nézek éttermet a neten, ahova beülhetünk ebédre.

Hát elég fosul néztek ki a metre feltett kaja fotók és legalább drágák is voltak.

Így maradt a KFC.

2020. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!