Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » KfC (csirkemell) miért egészsé...

KfC (csirkemell) miért egészségtelen az emberek szerint?

Figyelt kérdés

[link]


100g csirkemell - 236kcal

11,5g zsír amelyből 2,9g telített zsírsavak

7,8g szénhidrát amelyből 0,4g cukrok

25,4g FEHÉRJE

1,5g só


Finom is, egészséges is. Nem értem mi a gond...

Megmagyarázná valaki?



2020. júl. 25. 10:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
7%

"Most beégtél!"

A kiírt kérdés a KFC termékre vonatkozik, annak a tápérték adatai vannak ott, arra válaszoltam. Aki ezt nem képes megérteni az max alsós gyerek, nem orvostanhallgató.

Persze, itt mindenki azt mond amit akar. Én is asztronauta vagyok, és ezt a választ az ISS fedélzetéről írom.

2020. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Mint minden másnál, ha nem viszed túlzásba, akkor nem fog ártani. Nem kell démonizalni ezeket a kajákat, vannak szorul amikor belefér és nem kellene emiatt senkinek se szorongania.
2020. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
30%

ma 12:37

Ezt írtam én is. Időnként belefér, de ne ez adja az alapot, mert azt hiszi milyen szuper egészséges.

2020. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%

De te en bloc az összes ételre vonatkoztatva írtad és a belinkelt cikk sem említi, hogy csak KFC.


Amúgy az milyen hülyeség már, hogy 10% telített zsír az össz zsírhoz képest csak a KFC-re vonatkozik? KFC csirkék máshogy funkcionálnak vagy mi? Ezt hülyeséget...Takarodj kifele mielőtt még jobban beégeted magad! Okoskodó

2020. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:40

Hagyjuk! Unalmas, és érved sincs csak posztó stílusod, miközben egy három mondatos szöveget sem vagy képes értelmezni.

Részemről téma lezárva.

2020. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szuperegészséges! Mint írtam januárban voltam utoljára! Néha belefér, mert szerintem egészségesebb, mint ahogy az emberek gondolják.
2020. júl. 25. 12:46
 27/36 anonim ***** válasza:
46%

“nem minden elelmiszer van olajban kisutve”


Finom csirkét hogy szokás csinálni? Csak nem főzöd vízben?

Ha igen, akkor jó étvágyat kívánok az íztelen száraz csirkéhez és sok sikert a megrágásához!

Egy minimális olaj pedig kb. minden ételhez kell! A tésztához és a rizshez is, hogy ne ragadjon össze, a csirkéhez és pulykához is (még akkor is ha nem rántott) hogy finom ropogós legyen!

2022. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
20%
se a tesztahoz se a rizshez nem kell plusz olajat adni. a tesztat ossze kell keverni a szosszal, a rizst meg meg kell mosni fozes elott es akkor nem ragad
2022. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
61%

#28

A sajtos-tejfölös makarónit milyen szósszal öntöd le ????

2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
#29 leirtad. sajttal es tejfollel
2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!