Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért tűnt el a tescoból, a...

Miért tűnt el a tescoból, a sajátmárkás, és kész sajtospopcornjuk? 100ft alatt volt az ára, és baromi fincsi volt, máramár csak a sós változata lelhető fel, de az meg....

Figyelt kérdés
És nem tudtok alternatívát rá, más előre elkészített, viszonylag nagy kiszerelésű, de mindenek előtt olcsó sajtos/ízesített popcornról?

#Tesco #sajt #popcorn #nass #Sajtos ízesítés
2020. aug. 28. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg betiltották valamelyik összetevőjét. De amíg lesznek ilyen vásárlók, mint te is, hogy semmi nem fontos, csak hogy olcsó legyen, mindig gyártanak majd emberi fogyasztásra szánt, de arra közel alkalmatlan szemetet.
2020. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Épp azt kérdeztem, miért tűnt el.

Miért vannak olyanok akik láttatlanban is a rosszat feltételezik a másikról, csak hogy kioszthassák....



Nah de van más olcsó alternatíva?

Mármint sajtos előrre elkészített popcorn?

2020. aug. 28. 16:56
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

A sós is valamikor hetekre eltűnik, aztán újra előkerül. Volt, hogy egészen hosszú időre eltűnt és már azt hittem megszűnt, aztán egyszercsak megint előkerült. Lehet, hogy a sajtos is most éppen nincsen. :/



#1 Amíg lesznek olyan idióták, akiknek semmi sem fontos, csak drága legyen, mert azt hiszik, hogy attól rögtön minőségibb is valami, addig ki is fogják használni a gyártók, hogy birkáknak el lehet adni egy zacskó kukoricát háromszázért. :D :D :D Ha ráírják, hogy "gluténmentes", akkor 800-at is adnál érte gondolom. xD

2020. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs rá akkora igény. Szerintem a legtöbben a mikrós popcornt veszik, nem az előre kipattogtatottat.
2020. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Igen, én vagyok az ostoba. Gondold ezt.

Dolgoztam az élelmiszeriparban, és tudom, mi megy. Még ha próbálna is valaki minőséget gyártani, értékes, egészséges összetevőkből, akkor jönnek ezek a multik - nevet inkább nem mondanék, de igen, jól gondoljátok, hogy... - azzal, hogy túl drága, legyen még 3 forinttal olcsóbb, na még 2 forinttal, stb. Aztán a gyártó eldöntheti, hogy akkor csődbe megy, bezár, vagy elkezd olyan alapanyagokból dolgozni, amikről nem akartok tudni. Így születnek az olcsó popcornok is. Fogyasszátok hát egészséggel! És elnézést, ha bántó lettem volna. De sose gondoljátok, hogy ha egy azonos termék van 100 forintért, meg 300 forintért is, akkor azt nézik hülyének, aki a drágábbat veszi meg.

2020. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De mindenki hülyének néz, ha az azonos terméket drágábbért veszed.

Egyébként az a gond veled, hogy egyetlen egy szokás miatt már le is írod az illetőt.


Alapvetően egészségesen étkezem, nyers összetevőkből főzök sütök rengeteg zöldséggel.

De a nasi az nasi, és a nasi csakis a kényelemről egyszerűségről és élvezetekről szól.

2020. aug. 28. 17:26
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

#5


Én akkor is téged nézlek hülyének mert itt papolsz az egészségről, de pattogatott kukoricát eszel, de legalább drágán 😆

2020. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Srácok, nem akarok vitatkozni. Én nem eszek pattogatott kukoricát, főleg ízesítettet, azoknak még a szagát sem bírom. Nem akartam senkit bírálni vagy leírni. Minden esetre, ha elfogadtok egy jótanácsot: ne egyetek ezekből rendszeresen, ha meg tudjátok állni.

Cikk a témában: [link]

És ez nem csak a mikróban pattogtathatóra vonatkozik. Nem a kukoricával van baj, hanem minden mással, amivel érintkezett, amíg a szátokba kerül.

2020. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8 olyan oldalt ami nem használ forrásmegjelölést, forrásként sem fogadok el.


Főleg hogy az alzhemer kórt hozzák fel, aminek a genetikai hajlandóságon kívül más kiváltó okot nem tudnak mondani.


A zacskó szigetelő bevonata hőálló, nyomokban sem kerül a popcornra.

2020. aug. 28. 17:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mogyi Gastropop sajtos kukoricát szeretem, kb. 200 Ft egy csomag, kettőt szoktam venni.
2020. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!