Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott lenne? Halrudacska?

Romlott lenne? Halrudacska?

Figyelt kérdés
Most vettem a boltban frosta halrudacskat.. Kisutottem 5 darabot.. De olyan picit savanykas az ize vagy nem is tudom.. Letezik hogy mar eleve ronlott volt? Nem tunt ugy hogy felolvadt es ujra fagyott hanem teljesen normalnak. Rizibizivel ettem lehet azert erzem igy az izet?
2020. szept. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Akkor próbáld meg ribizli nélkül! A ribizli ugyanis savanykás!
2020. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rizibizi nem ribizli:) szagra nem erzek semmit.. De lehet hogy izre sem.. Regen ettem mar halrudat, lehet azert erzem picit savanykasnak vagy nem is tudom
2020. szept. 16. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy romlott. Nem szokott savanykás lenni. Hal íze van, amit sokan nem szeretnek, de az egyáltalán nem savanykás íz. Ha nem esik jól, nem tudod jóízűen megenni, akkor valószínűleg nem is jó.
2020. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar mindegy ettem belole.. Remelem nem. Fog alul felul kijonni
2020. szept. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!