Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik multi áruházláncnak...

Melyik multi áruházláncnak vannak a legjobb sajátmárkás termékei?

Figyelt kérdés
Intersparban és Tescoban szoktam vásárolni, de sok jót hallottam az ALDI-ról és a LIDL-ről is főleg tartós élelmiszerek tekintetében.
2020. okt. 23. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelmű Lidl, Aldi.

Sparban én is futottam már bele büdös húsba..

2020. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, de, vannak ilyen áron Pick termékek, csak nem Pick-es, hanem sajátmárkás csomagolásban a különböző boltokban, pont ezt írtam.
2020. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9, a peny marketnek vannak olcsó és az árhoz képest jó minőségű termékei. Én és családom sok éve ezeket szoktuk venni, a saját hentesünk mellett. A Pennyben már kapsz szalámit is olyan áron, amilyenen máshol csak felvágottat. A SPAR-ban én is vettem már romottnak tűnő darálthúst, a töbi hiperben nem volt ilyen gond még. A SPARban semmi sem olcsó , nem tudom megérteni, sokan miért vannak érte oda. Illetve még én egy ideje etikai okokból sokkal kevesebb húst eszem, nem is kivánom, erró is van jó alternativa, a vegán felvágott is a Pennyben a legolcsóbb. Ugyanaz a termék, mint a többi boltban, csak 30%-kal olcsóbb -100 %-ban parizer és tavaszi felvágott íze van, meg nem mondanám, hogy miből van,ezt nagyon megszerettem ,nem veszek már hagyományos felvágottakat. A saját pékárúk a Lidl-ben, Aldiban a legjobbak , de elég jók és olcsóbbak még a Pennysek is. A Sparos eszméletlen drága , nem finom, szikkadt.
2020. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!