Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Lidl-ben miért olyan ehetetl...

A Lidl-ben miért olyan ehetetlenül zsíros a friss lazac?

Figyelt kérdés
Egyre ehetetlenebb, tegnap amit vettem nem bírtam megenni és a kukában landolt, nem is veszek többet, eskü a mekis sajtburger egészségesebb, pedig már vagy 8 éve veszek lazacot Lidlben, de egyre zsírosbb, tenyésztett génmódosított gagyi, a zsír vagy 4. kézmosásra jött le, ez hogy lerakódhat az erekben. Hol lehet kapni normális, fehér csíkok mentes vadlazacot?

2020. okt. 28. 10:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg kb. minden ehetö elünt Lidlböl, vadhúsok, tengeri kütyük, mászkálok bent vagy 20 percet, és kijövök üres kézzel, mert semmi ehetöt nem lehet találni.
2020. okt. 28. 10:18
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tetszik a választékuk, akkor miért ott akarsz vásárolni?
2020. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A JÒ minöségü lazac ZSÍROS, éppen ez az értékes benne!
2020. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

[link]


[link]


4-es, sosem keso megtudni … zsiros lazac nem jo!!!

2020. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
A világon a lazac a legzsírosabb hal, olyan magas a zsírtaltalma, mint a császár szalonnának.
2020. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A normális lazacban SEMMI zsírcsík nincs. Látszik te se láttál még lazacot.:)
2020. okt. 28. 11:08
 7/19 A kérdező kommentje:
A zsírcsík a tenyésztés jele, tele adalékanyaggal. Csak úgy, mint a rózsaszínes szín.
2020. okt. 28. 11:11
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért ragaszkodnak sokan a Lidl-hez nem értem. Mintha nem lenne más, és panaszkodnak. Én nem szeretem ezt az áruházat és nem is járok oda. Magyar igényre szabott, minimál sz.r az egész. Aki járt németországi Lidl áruházban, tudná hogy át vagyunk itt verve. Én jártam kint, és ezért nem megyek az itthoniba. Az Interspárban lehet szép lazacot kapni, és vadlazac is gyakran van náluk.
2020. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
A császár szalonnával túloztam, de azt tudnod kell, hogy a lazac a nálunk ismert legzsírosabb hal, a maga 15%-os zsírtartalmával. Egy hekk vagy fogas zsírtaltalma 1% alatt van.
2020. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én pl. azért "ragaszkodom" a Lidl-hez, mert olyan helyen lakom Magyarországon, ahol 40 km-es körzetben nincs más, legfeljebb egy-egy leharcolt kis Coop. És ez nálam nem a lazacról szól, minden halat utálok.

2020. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!