Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pennybe csak itt minőségtelene...

Pennybe csak itt minőségtelenek az árúk nagy része?

Figyelt kérdés

Nos a Pennybe becsomagolt egész csirke, felvágottak, pékáruk, mirelit rántott húsok nagyon jók.

A húsok másnaposak, a tésztáktól hasmenésem van (bármelyik pennys tészta, kivéve a kék csomagolású) a mirelit zöldségeknek is műanyag íze van.

Egyszer az egyik pennys chipben hajcsómók voltak. Olyan is volt már hogy romlott volt a tejföl pedig nem volt lejárt.


Tescoban szoktam vásárolni, de a Penny nagyon közel van. Nálatok is volt ilyen a pennyből vagy csak nálam?

Pennyben vannak olyan termékek amit kifejezetten ott veszek (egész csirke, rántott hús , kenyér, és nagyon finom a táblacsokijuk és az üdítőitalok), de néhány terméktől hányingerem van ha visszagondolok.



2020. okt. 30. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem még semmivel sem volt problémám. Kivéve a ritkán előforduló 99 forintos fél literes kakaót. Az elvileg nem igényel hűtést, mégis volt, hogy romlott volt a lejárati időn belül.
2020. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Nállunk is bele lehet kakálni egy ideje a minőségbe. Régen sokat vásároltunk ott mikor még újdonság volt a városban de egy jó ideje leszoktunk róla és át szoktunk a Lidl-re. Azzal most nagyon megvagyok elégedve. Plusz a pennybe is mostanába úgy felb.szták az árakat... Régen azért viszonylag olcsóbb volt minden mint máshol. Ma már ez se nagyon igaz.
2020. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk a penny egy igénytelen retek üzlet.

A lidlben annyi a zöldség/gyümölcs válaszék üzletenként ,ami egy megyényi penny kínálata.

Utálom, de semmi más nincs a közelbe. A felvert áraikkal is olcsóbbak mint a környékbeli lehetőségek.

És az ember nem szívesen autózik 50-60 km-t egy bevásárlásáért.

Sőt, ha nem lennék lusta, akkor a fogyasztóvédelmet bombáznám a kamu akcióikkal

10 dologból jó ha 3-4 ki van téve.

2020. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Írd le helyileg melyik üzletre gondolsz.

Én nem tapasztaltam még ilyet,igaz kb 10 éve inkább lidlbe járok mert az van közel.

De néha veszek a pennyben pék árút, azzal nem volt eddig problémám.

2020. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Várpalota
2020. okt. 30. 13:23
 6/26 anonim ***** válasza:
56%

En csak a szembeni kismaszekhoz szoktam leszaladni es henteshes sem megyek 3 saroknal messzebb. Sokan azt mondjak a maszekok dragak … igen, az utca nepenek … aki rendszeresen oda jar, az kedvezményt kap. Persze igy is dragabb egy picit, de annyival jobb is a minoseg. Ha valami nincs amit keresek, csak szolni kell es hoznak. Ha kutyasetaltatasbol beszaladok valamiert de ertheto okbol nincs nálam penztarca, akkor is betudok vasarolni.

Szoval en a kisboltok varazsat szeretem.

2020. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Elvből nem megyek be, annyi igényük nincs, hogy napi bruttó 7000 forintért +1 pénztárost foglalkoztassanak és ne kelljen 30 percet várni...


A sokat szidott Tesco-nál azonnal ugranak, ha 4 embernél több áll előttem.

2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Igen amit Németországban selejtnek ítéltek itt még eladják horror áron .
2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Csak a lidl, tesco már drága, nem is szeretem. És aki faluból jár be, szerintem egy pár km már mindegy ha a jobbért annyit kell menni
2020. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Jó hogy lehetnek ilyen elveid...Nekem 60 km egy tesco oda-vissza.

És az esetek többségében annyian vannak, hogy mehetek a pénzemért magamnak kasszázni...

Ez is egy vicc.

A másik lehetőségem a coop...rogyásig az üzlet áruval,de lényegesen drágább.

2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!