Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kapszulás kávéfőzőt szeretnék....

Kapszulás kávéfőzőt szeretnék.És majd hozzá finom különleges ízű kapszulákat.Honnan érdemes venni,melyik fajta a jó?kapszulával kapcsolatban is kérnék ötleteket.És üvegpoharat hol érdemes venni hozzá?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Nespresso rendszerét használom, mindent megkapta 1 helyen, cserébe viszonylag drága
2020. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nespresso-hoz kapsz a legszélesebb körben kompatibilis kapszulát ez legyen Nespresso vagy olcsóbb élelmiszerboltban is elérhető kapszula.


Tschibo is jó.

2020. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Poharat legolcsóbban IKEA-ban kapsz vagy a nagyobb Müllerekben is kaphatóak szép üvegpoharak de vehetsz túlárazott Nespresso poharat a márkaboltban 6000 forintért/kettő darab.


Én magát a Tschibot jobban kedvelem, ha közel van hozzád márkabolt ott is tudsz vásárolni illetve a kapszuláik élelmiszerboltokban is elérhetőek.

2020. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nespressot és Dolce Gustot használtam/használok. Mindkettő jó szerintem és sokféle kapszulát kapsz hozzájuk, a különleges ízűek is ki szoktak jönni mindkettőben.

Más típusról nincs tapasztalatom.

2020. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!