Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az instant tésztalevesben...

Az instant tésztalevesben (smack leves) maga a tészta is annyira egészségtelen?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy mű, meg minden, de maga a tészta nem ugyan az amit megveszel a boltban pl. spagetti tészta meg ilyenek?

Azért kérdezem, mert én úgy szeretem csinálni, hogy kockázok fel mindenféle zöldséget és a tésztával együtt megfőzöm, mint egy rendes levest. A kis tasak ízesítőt meg olajat nem használom, helyette simán só, bors esetleg delikát.


2021. márc. 14. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Magas a glikemias indexe es van benne izfokozo, ezert nem mondhato egeszsegesnek,de ha csak ritkan eszed, nagy gondot nem okoz.
2021. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ritkának mi mondható? Heti egyszer?
2021. márc. 14. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, nekem a havi 1 a ritka, de ez rajtad all, hogy neked mi fer bele, nem feltetlen arrol szol az egeszseg, ha sanyargatjuk magunk. De minel valtozatosabb az etrend, annal jobb

Meg az lehet hatranya, hogy sos, abbol ha tartosan sokat eszik az ember, rossz a vesejenek es magas vernyomast is okozhat.

2021. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mibe nincs ízfokozó?

Egyed nyugodtan, nem cián

2021. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Az íz anyag egy dolog, de úgy tud instant lenni, hogy először gőzben megfőzik, aztán olajban kisütik a gyártás során.
2021. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Az instant azt jelenti, hogy csak vizet kell hozzá tenni. Mint az istant kávé. Azt is először megpörkölik, aztán megőrlik, megfőzik és elpárologtatják belőle a vizet. Azt a vizet pótlod, mikor az instant kávéból (ami nem pótkávé!) kávét főzöl.
2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
6, instant tésztaleves (ramen) szerepel a kérdésben 🤭
2021. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!