Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olivaolaj alapú majonézt hol...

Olivaolaj alapú majonézt hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Régen mindenütt àrultàk a Hellmannsnak az olivaolajos majonézét, de úgy vettem észre kivezették. Sehol nem talàlom újabban! Esetleg valakinek van tippje hol lehet beszerezni?

2021. máj. 16. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Jó màs màrka is! Csak olivas legyen!
2021. máj. 16. 21:00
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem találsz összeütheted házilag is, seperc alatt megvan.
2021. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Tuti olivás volt ? Mert én szoktam itthon csinálni magamnak és egyszer nem volt más csak olíva olaj azzal csináltam és szörnyű lett rakerestem a neten erre mindenhol írták hogy nem szabad olíva olajból mert keserű lesz
2021. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Pont úgy jártam, mint a 2-es. Azt hittem, avas volt az olívaolaj, majd pár nappal később hallottam, hogy az olívaolajtól keserű lesz… De az a szomorú, hogy több internetes recept is olívaolajat javasolt, azért készítettem így (és mert elfogyott a szőlőmagolajam - vajon attól is keserű lesz?).
2021. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mármint mint a 3-as…
2021. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biokumból vettem legutóbb, nagyon fincsi és bio is.
2021. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem Magyarorszagon élek. Nálunk van többfelé is, a nagy üzleteknek van saját márkás készítménye is.

Akinek nem sikerült otthon keszitenie: nem 100% az olívaolaj tartalma, csak maximum 20, a maradék 80 napraforgó olaj.

2021. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

És ezért most jöttél lepontozni, ha te voltál az, 7-es?


[link]


[link]


[link]


Ez a 3 benne van az első 6 Google találatban. Sőt, az első link az első találat. Lehet, hogy mindegyik csak nagyot akart mondani, mert milyen menő ma olívaolajat használni, de ki gondolná, hogyha bármelyik oldalon is kipróbálta ezt valaki posztolás előtt vagy akár után, olyan ízlésficamuk van, hogy az a posványos íz nem tűnt fel nekik.

2021. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Persze, a szokásos lózungolás. Annyi ökörséget összehánynak...

A majonéz 1 tojássárgája és 2 deci étolaj, csipet só esetleg bors és citromlé. Ha már mustárt nyomnak hozzá azt onnantól nem kellene majonéznek hívni, de ahogy a ketchup és a mustár is úgy a majonéz is egy elcseszett valamivé fajult a globus, heinz és tsaiknak hála.

2021. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam olivàsnak az se 100 oliva volt hanem kevert. Amúgy meg nem egeszsegesseg miatt keresem, csak imàdom az olivabogyót és nagyon erosen visszakoszon a majonez ízéből. Nagyon kiràly cucc jól àll neki. Hàzilag nem vesződnék velem meg félek a salmonellàtól is. Ugyhogy nalam az felejtős.
2021. máj. 19. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!