Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem raknak az olcsóbb...

Miért nem raknak az olcsóbb jégkrémek csomagolásába lezáró fóliát?

Figyelt kérdés
Vagy legalább úgy le lehetne zárni a dobozt, ha megolvad, akkor nem folyik ki. Miért csinálják ilyen ostobán? Irtó kellemetlen, ha kifolyik a táskádba az olvadt jégkrém. Ebbe a melegbe, még különösen sok idő se kell hozzá. Siettem haza, ahogy tudtam, és a dobozt is úgy rendeztem el, hogy ne forduljon oldalra. Amúgy lehet mind kifolyt volna, így csak kb 1 deci. Ti nem tapasztaltatok hasonlót?

2021. jún. 24. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem arra tervezik, hogy táskában vidd, legfeljebb hűtőtáskában amiben nem olvad ki teljesen. Amúgy meg az olcsóbb termékeknek mindig gagyibb a csomagolása, mivel azon is spórol a gyártó, hogy olcsón is megérje eladni.
2021. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bárándi válasza:
1# Miért, a márkás/prémium jégkrémeken van? Vagy ott is spórol a gyártó? Igaz, nem vagyok nagy fogyasztója a felső árkategória termékeinek de azért vettem már egy-két darabot, de azokon sem találtam.
2021. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: a Carte d'Or dobozoson van fólia a tető alatt.
2021. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira ez sem volt ócska, mert egy ismert márka terméke. Csak mégse egy Carte d'Or, hanem Algida smile, ami jóval olcsóbb.
2021. jún. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!