Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pizzafortenél kreáltál már...

Pizzafortenél kreáltál már magadnak pizzát és milyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer kreálni magamnak ott csak annyi lehetőség van és nem igazán mi mivel passzolna vagy az lenne jó amit szeretek.:D Sok alapszósz is van mint tárkonyos-tejfölös, sajtkrémes, gyros-szósz mikor én csak a hagyományos pizzaszószoz vagyok hozzászokva de ezeket is nagyon kipróbálnám de nem tudom mennyire finomak.

Meg a pizzatészta is többféle mint a klasszik itáliai, töltött szélű is..

Egy ilyen összeállítás mennyire lenne finom?

pl.

-sajttal töltött pizza tészta

-sajtkrémes szósz alap

-csirkemell

-tenger gyümölcsei

-gomba

-plusz parmezán sajt

Ilyesmi kombinációkat készítenék hisz ha lehet akkor miért ne? :D

Több pizzájukat kóstoltam már és elégedett vagyok nagyon, viszont sajátot még nem csináltam.

Aki csinált már esetleg online miféle kombinációkat csinált, finom volt?



2021. júl. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén,én a sajtimádó nevű pizzájukat,vékony tésztával úgy imádom,hogy sosem kreáltam. :D

De amit leírtál is szimpi,de cs.mellet nem rakatnék rá. :)

2021. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm a véleményed.:)

Amúgy miért nem tennél rá, ha megkérdezhetem?

És nekem is van több kedvenc pizza onnan amit szeretek de kipróbálnék újakat :D.régen szerettem a bolognait, húsimádót is.

2021. júl. 19. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A sajtimádó nagyon jó tényleg én itthon is szoktam csinálni ha kreálok többnyire csak egy egy hozzávalót cserélek le (az escobaron a paprikát gombára) de néha szoktam olivás anászos pizzát enni még egyszer próbáltam a tonhalas tengergyumolcseiset de az együtt nagyon szar volt pedig külön külön szeretem
2021. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen :)

Az én kedvencem a vékony tészta,paradicsomos alap,bacon,bab,kukorica,mozzarella :)

2021. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!