Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vegánok, mit ettetek ma?

Vegánok, mit ettetek ma?

Figyelt kérdés
Akár több nap is leírhatjátok, hogy mit ettetek reggelire, ebédre és vacsorára.

2021. júl. 29. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Banános-epres-mogyoróvajas-zabpelyhes-chiamagos shake


Falafel tahinivel, salátával tönkölypitában


Görögdinnye, sárgadinnye

2021. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

reggel kávé, toast zöldségkrémmel

ebéd pirított tészta sokféle zöldséggel

este gyümölcsök

2021. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezért válaszoljon az ember, hogy jól lepontozzák :D Hogy lehet hasznos vagy nem hasznos, hogy ki mit evett?
2021. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem a "húsevő" voltam, hanem a banánshakes (#5)
2021. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben egy csomó választ töröltek, ezért változott meg a válaszok sorszáma.
2021. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ide is beszabadult a lepontozó manó, de köszönöm mindenkinek, aki hasznos választ írt. Mindenki aki vegán étrendet írt természetesen hasznosat írt, adtam is zöldet. Jöhetnek még!
2021. júl. 29. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Én reggel egy pogácsát szokás szerint, ebédre zöldbabfőzeléket, délután mandulát csipegettem, vacsorára meg vajas sajtos kiflit (növényi margarinnal és sajttal, utóbbi elég pocsék, többet nem is veszek).

#6: Én azt sajnálom, hogy nincs szólásszabadság, nem fér meg egymás mellett 2 nézet és törölni kell olyan kommenteket, amik amúgy értelmesek, csak éppen szerepel benne állati eredetű termék. (Ezt nem ehhez a kérdéshez írom, mert itt nem láttam a törölt válaszokat, hanem úgy általánosságban ebben a témában feltett kérdésekre.)

2021. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

7-es: ha a kérdés az, hogy egy vegán mit eszik egész nap, arra az olyan válaszok, hogy húst, az nem igazán elfogadható.

Meg ha elkezdik egymást szidalmazni, az sem az.

2021. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

R: "tejes"kávé, zsömle, margarin, zöldségek

E: Rizses"hús" hús helyett vörösbabbal készítve

V: Magos zsömle, sült zöldségszeletek, paprika, paradicsom, uborka

2021. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
#8: Ez így van. De az olyan válaszok is törlésre szoktak kerülni, hogy pl. "ettem egy kis majonézes salátát is". Ami meg ugye a benne lévő tojás miatt nem vegán, ennyi elég szokott lenni ahhoz, hogy fellázadjanak sokan és miattuk törlésre kerüljön a válasz. Én az ilyenkre értettem, hogy simán megférhetne sok esetben. Mostanában főleg ez a hozzáállás miatt kerültem ezt a kategóriát. Ha valaki annyit ír, hogy "húst", az már szerintem se ide való. (De ez is érdekes, mert nincs másik kategória, amiben egy ilyen hozzászólást törölnének. Ha mondjuk valaki megkérdezi, hogy "milyen autót vegyek?" és valaki odaírja, hogy egy robogót, azt nem törlik, pedig ugyan annyira nem a kérdésre válasz.)
2021. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!